DRABINY SZNUROWE - MALARSKIE

DRABINY SZNUROWE - OPIS PRODUKTU

Drabina sznurowa to profesjonalna drabina najczęściej wykorzystywana w dekarstwie. Dobrze wybrana drabina sznurowa lub tak zwana linowa wykonana jest z naturalnych materiałów i idealnie nada się do prac na dachu. Drabiny sznurowe są odpowiednio atestowane, co pozwoli Twoim pracownikom pracować w odpowiednich warunkach. Bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego nasza firma AluMaster dba o to, aby produkowane i dystrybuowane drabiny na terenie całej Polski posiadały wszelkie atesty i spełniały normy bezpieczeństwa. Od 15 lat zajmujemy się produkcją drabin, które ciągle ulegają unowocześnieniom. Drabiny, jakie znajdziesz w naszej ofercie spełnią Twoje oczekiwania.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub do siedziby naszej firmy AluMaster w Kamionce Malej, koło Nowego Sącz.

DRABINA SZNUROWA W ALUMASTER

Drabiny sznurowe, to profesjonalne drabiny wykonane w odpowiedni sposób, zgodnie z najnowszymi normami. Posiadają one również niezbędne atesty, ponieważ prace na wysokości, bez odpowiedniego sprzętu mogą zakończyć się tragedią. Każda firma dekarska powinna posiadać w swoim zakładzie tego typu drabinę. Umożliwia ona dotarcie do trudnodostępnych miejsc i pomaga w poruszaniu się po dachu budynku mieszkalnego. Drabiny dekarskie, które zwane są również drabinami linowymi są często wykorzystywane również w ewakuacjach.

Wykonywane są one ze specjalnych materiałów, aby bez problemu mogły podołać wszystkim wymaganiom, jakie staną na jej drodze. Oprócz zastosowania dekarskiego idealnie spiszą się one również w pracach domowych, ogrodzie czy przemyśle, gdyż można na nich pracować na pewnych wysokościach. Poznaj wiec zalety tych drabin i postaw na najlepsze rozwiązania dla siebie, bliskich czy pracowników.

DRABINA SZNUROWA – JAKIE POSIADAJĄ ZALETY I GDZIE JEST NAJCZĘŚCIEJ WYKORZYSTYWANA?

Drabiny linowe są najczęściej używane w dekarstwie. Ich główną zaletą jest to, że są łatwe w transporcie i lekkie. Po montażu na dachu pomagają w poruszaniu się po nim, a co najważniejsze, umożliwiają dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Dzięki temu, że wykonane są one z polipropylenu, są wytrzymałe i poradzą sobie nawet ze sporym udźwigiem.

Oczywiście oprócz tego idealnie spiszą się na placach zabaw. Polipropylen jest odporny na promieniowanie słoneczne, dlatego drabiny te nie ulegają odbarwieniu. Dzięki nim każda zabawa na placu zabaw i świeżym powietrzu jest dla dzieci bezpieczna i atrakcyjna.

Ich ważną zaletą jest również cena. Drabiny sznurowe są dostępne w niskich cenach, a można je dostać w wielu wariantach długości. Nasza firma AluMaster proponuje tego rodzaju drabiny sznurowe o długości 5m8m10m15m.

W zależności od tego, jaką długość drabiny linowej potrzebujesz, u nas możesz liczyć na ich świetne ceny.

Drabina linowa znajdzie również swoje zastosowanie w każdym domu, ogrodzie czy garażu. Kiedy nie mamy możliwości postawienia klasycznej drabiny ze względu na nierówności lub ilość miejsca, ten model drabiny idealnie dopasuje się do Twoich potrzeb. Może służyć, jako wejście na stryszek domowy, jak również stryszek w garażu, a także idealnie spisze się w ogrodzie, podczas prac porządkowych. Często również można spotkać ją w akcjach ewakuacyjnych oraz podczas uprawiania sportów rekreacyjnych, takich jak wspinaczki.

Jest to również świetna alternatywa dla drabiny do domu. Coraz częściej drabina sznurowa wykorzystywana jest w domowych małych placach zabaw. Ten sposób rozrywki dla najmłodszych dzieci świetnie wpływa na poprawienie motoryki u dziecka. Będzie ono mogło w ten sposób bezpiecznie wspinać się na przygotowany plac zabaw w domu pod okiem rodziców, a zarazem będzie mogło miło spędzać wolny czas. Warto zadbać więc o bezpieczeństwo swojego dziecka i postawić na trwałą drabinę sznurową do przydomowych, jak również domowych placów zabaw.

Drabiny te są kompaktowe, są łatwe w transporcie, lekkie i zarazem wytrzymałe, dlatego świetnie wykażą się w każdych warunkach. Wybierając nasze drabiny od AluMaster, możesz być pewny, że będą one dla Ciebie odpowiednie.

DRABINA SZNUROWA – SPECYFIKACJA PRODUKTU

Ten model drabiny, jaki znajdziesz w naszej ofercie, dostępny jest w wielu wariantach. Poniżej znajdziesz dokładny opis i ceny wybranych modeli drabin.

Drabina sznurowa 5m – ma 5 metrów długości, gdzie dolny stopień jest stworzony na szerokość 33 cm, natomiast górny stopień ma 43 cm szerokości. Dostępna jest ona w cenie 285,46 zł netto.

Drabina sznurowa 8m – ma 8 metrów długości, gdzie dolny stopień jest stworzony na szerokość 33 cm, natomiast górny stopień ma 43 cm szerokości. Dostępna jest ona w cenie 567,69 zł netto.

Drabina sznurowa 10m – ma 10 metrów długości, gdzie dolny stopień jest stworzony na szerokość 33 cm, natomiast górny stopień ma 43 cm szerokości. Dostępna jest ona w cenie 817,60 zł netto.

Drabina sznurowa 15m – ma 15 metrów długości, gdzie dolny stopień jest stworzony na szerokość 33 cm, natomiast górny stopień ma 43 cm szerokości. Dostępna jest ona w cenie 1077,11 zł netto.

Każda z tych drabin posiada udźwig do 120 kg. Cechują się one następującymi właściwościami:

  • Cała powierzchni stopni jest malowana proszkowo, przez co drabiny tej nie trzeba dodatkowo impregnować. Jest ona odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne.
  • Można ja wykorzystać na w różnych dziedzinach, m.in. w dekarstwie, przemyśle, a także w domu czy ogrodzie.
  • Dzięki temu, że można ją zamontować w różnych miejscach wyróżnia się wyjątkowym zakresem wysokości roboczej.
  • Drabina linowa wyposażona jest w antypoślizgowe nóżki, które mają na celu stabilizować drabinę.
  • Drabinę tę można rozstawić na schodach.
  • W połączeniu z blatem tworzy platformę roboczą w różnych miejscach i przy różnych pracach.

Drabina ta jest wiec świetnym rozwiązaniem do każdego domu i firmy, gdzie niezbędne są czasem prace na wysokości. Posiada ona wiele właściwości, jest tania, wytrzymała, zajmuje mało miejsca i jest łatwa w transporcie, dlatego jest jedną z najchętniej wybieranych na rynku.

ALUMASTER PRODUCENT I DYSTRYBUTOR DRABIN

Szukając drabin idealnych do swojej pracy, warto zwrócić uwagę na jakość wykonania. Spośród wielu producentów drabin warto zapoznać się z naszą ofertą. Jako firma AluMaster producent i dystrybutor drabin znajdziesz u nas drabiny zgodne z najnowszymi normami, a co najważniejsze w przystępnych cenach. Oferujemy drabiny przemysłowe, budowlane, malarskie, domowe, które są wykonane w odpowiedni sposób i są przystosowane do różnych obciążeń i prac. Nasze drabiny są łatwe w konserwacji, co pozwoli Ci odpowiednio dbać o każdy model drabiny w swoim domu. Dodatkowo są łatwe w transporcie i nie zajmują wiele miejsca. Oferujemy drabiny aluminiowe i drewniane idealne dla każdego majsterkowicza, jak również poważnej firmy. Nasze solidne drabiny pomogą Ci wiec przy wielu pracach ogrodowych, jak również w domu czy w pracach remontowo-budowlanych.

Z nami możesz być pewny, że zakupisz najwyższej jakości drabiny, bezpieczne i wykonane z trwałych materiałów. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi modelami drabin, jakie posiadamy w sprzedaży. Na naszej stronie internetowej znajdziesz specyfikację wielu modeli drabin, dlatego warto skorzystać i sprawdzić nasza bogatą ofertę.