ALUMASTER | PRODUCENT I DYSTRYBUTOR DRABIN DOMOWYCH

Jesteśmy największym w Małopolsce producentem drabin aluminiowych. W swojej ofercie posiadamy bardzo szeroki asortyment drabin aluminiowych i drewnianych, dopasowany do wszelkich zastosowań. Nasza wykwalifikowana kadra oraz zaplecze transportowe pozwalają nam na kompleksową obsługę, zarówno Klientów indywidualnych, hurtowych, jak i instytucji publicznych w całej Polsce.

Funkcjonalność, bezpieczeństwo, wysoka jakość wykonania i konkurencyjne ceny – to cechuje naszą formę, od początku jej funkcjonowania. AluMaster z siedzibą w Kamionce Małej koło Nowego Sącza, to producent drabin domowych. Jest też największym dystrybutorem drabin aluminiowych w Małopolsce, co czyni nas liderem w sprzedaży drabin od 15 lat.

Jeśli poszukujesz drabin, niezależnie czy do użytku domowego, czy przemysłowego, w naszej ofercie znajdziesz mnóstwo propozycji prosto od producenta, z dbałością o nawet najmniejsze szczegóły.

ALUMASTER – PRODUCENT DRABIN DOMOWYCH | NOWY SĄCZ | MAŁOPOLSKA | PODKARPACIE | ŚLĄSK

śród licznych produktów, jakie znajdziesz w naszej ofercie, mamy drabiny przemysłowe, drabiny drewniane, jak i drabiny domowe. Produkujemy profesjonalne, solidne i godne zaufania drabiny domowe, dostosowane zarówno do drobnych prac remontowych lub naprawczych, jak i jako pomoc w codziennych czynnościach domowych gdzie niezbędne jest podwyższenie.

Drabina do domu to produkt, który przyda się każdemu, zarówno do drobnych prac remontowych, jak i w codziennych czynnościach porządkowych lub będzie pomocna przy sięganiu do najwyższych półek w szafie, kuchni czy garderobie. Nasze drabiny domowe cechują się wyjątkową wytrzymałością z racji zastosowania na etapie produkcji najlepszej jakości materiałów. Jesteśmy zarówno dystrybutorem jak i producentem drabin domowych więc doskonale znamy nawet najmniejszy element naszych produktów.

ALUMASTER – DRABINY DOMOWE| NOWY SĄCZ | MAŁOPOLSKA | PODKARPACIE | ŚLĄSK

Drabina do domu, może być zarówno wykonana z drewna jak i z aluminium, jednak przede wszystkim rekomendujemy drabiny aluminiowe, ze względu na łatwość ich użytkowania. Drabiny aluminiowe domowe, mają zdecydowanie lżejszą konstrukcję niż drabiny domowe drewniane, są również łatwiejsze w konserwacji i przechowywaniu. Drabiny aluminiowe mają bardzo mocną budowę, są stosunkowo lekkie, odporne na korozję oraz warunki zewnętrzne. Ich dodatkowym atutem jest niewysoka cena. Drabiny aluminiowe wykorzystywane są zazwyczaj do prac na wysokościach, ale w naszej ofercie mamy zarówno małe drabiny 3-stopniowe domowe, jak i wieloelementowe drabiny, przy których wysokość robocza będzie dużo wyższa przy jednakowym zachowaniu stabilności.

ALUMASTER – DRABINY DOMOWE | DRABINA DOMOWA ALW

Drabina domowa ALW to w pełni bezpieczna drabina domowa, aluminiowa, jednostronna. Idealnie nadaje się do wszelkich prac zarówno domowych, jak i remontowych czy ogrodniczych. Wyposażona jest w stopki antypoślizgowe oraz pałąk, które zdecydowanie zwiększają bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowo każda oferowana przez nas drabina ALW, została wyposażona w dodatkowy plastikowy hak umożliwiający zawieszenie np. wiaderka. Liczba szczebli wraz z platformą może wynosić od 2, nawet do 8. Jest wyjątkowo lekka, ale jednocześnie bardzo stabilna. Od pięciostopniowych modeli, dodatkowo wyposażamy drabiny w pas bezpieczeństwa. Posiada antypoślizgowe nóżki oraz szczeble ryflowane o szerokości 8 cm. Drabina domowa ALW posiada szeroką ryflowaną platformę roboczą o wymiarach 25 x 25 cm. Drabina ta, produkowana jest w dwóch wariantach: z maksymalnym udźwigiem do 120 kg, lub do 150 kg. Dodatkowo Drabina domowa ALW produkowana jest zgodne z normą EN 131-1: 2015 oraz EN 131-2: 2010 + A2 2017, dzięki czemu jest to zdecydowanie bardzo bezpieczna drabina domowa.

ALUMASTER – DRABINY DOMOWE | DRABINA DOMOWA JHR

Drabina domowa JHR to aluminiowa drabina o bardzo lekkiej i stabilnej konstrukcji. Wyposażona została w wielofunkcyjną półkę z hakiem ułatwiające korzystanie z narzędzi i zawieszenie np. wiadra. Aluminiowa profesjonalna drabina jednostronna idealnie nadaje się do wszelkich prac domowych oraz remontowych. Drabina domowa JHR wyposażona jest w stopki antypoślizgowe i pałąk, który zdecydowanie zwiększa bezpieczeństwo jej użytkowania. Możliwość wyprodukowania drabiny z liczbą szczebli, w tym platforma od 2 do 8. Od 5 stopniowej drabiny wyposażona zostaje w pas bezpieczeństwa. Nóżki są antypoślizgowe, co dodatkowo zapewnia bezpieczeństwo użytkownikowi. Drabina produkowana jest w dwóch wariantach: z maksymalnym udźwigiem do 120 kg oraz 150 kg. Nasze drabiny domowe produkowane są zgodnie z normą EN 131-1: 2015 oraz EN 131-2: 2010 + A2 2017.

ALUMASTER – DRABINY DOMOWE | DRABINA DOMOWA DHR TABORET

Drabina taboret DHR to najbardziej bezpieczna drabina domowa. Jest wyjątkowo lekka, mała, poręczna i funkcjonalna drabina trzystopniowa. Znajdzie zastosowanie w każdym, nawet najmniejszym gospodarstwie domowym. Drabina taboret, doskonale nadaje się jako pomoc w drobnych pracach remontowych, malarskich, porządkowych, czy jako pomoc w dostępie do półek umieszczonych poza naszym zasięgiem. Drabina taboret DHR jest to bardzo powszechna drabina 3 stopniowa domowa, ze względu na łatwość jej przechowywania, niewielkie wymiary i fakt, że jest to bardzo bezpieczna drabina domowa. Posiada antypoślizgowe nóżki, dwa pasy zabezpieczające, bardzo wygodne szerokie stopnie o szerokości 80 mm. Przy tym drabina taboret wykonana jest wyjątkowo estetycznie, dzięki czemu nada jako idealna drabina do domu. Jak sama nazwa wskazuje – zastąpi niebezpieczne wchodzenie na domowy taboret. Jej maksymalny udźwig, wynosi aż 120 kg. Drabina taboret produkowana jest zgodnie z normami bezpieczeństwa EN 131-1: 2015, EN 131-2: 2010 + A2 2017.

ALUMASTER – DRABINY DOMOWE | DRABINA STALOWA ORW

Drabina domowa ORW to drabina stalowa idealna do domu. Drabina ORW wyposażona jest w wygodne szerokie stopnie, które zapewniają bezpieczeństwo zarówno przy wchodzeniu, jak i schodzeniu z drabiny oraz wyjątkową wygodę w użytkowaniu. Jej sztywna konstrukcja wykonana jest z profili stalowych, co gwarantuje dużą wytrzymałość i trwałość drabiny przez bardzo długi czas. Drabina domowa ORW Po złożeniu zajmuję niewiele miejsca, dzięki czemu jest to idealna drabina stalowa do użytku domowego. Dodatkowo duże stalowe stopnie umożliwiają wygodne wchodzenie po drabinie. Drabina domowa ORW, produkowana jest z litych profili stalowych, a jej powierzchnia jest malowana farbą epoksydową. Maksymalny jej udźwig to 150 kg. Drabiny zgodne są z normą EN 131-1: 2015 i EN 131-2: 2010 + A2 2017.

ALUMASTER – DRABINY DOMOWE | DRABINA STALOWA ORW 3D

Drabina stalowa ORW 3D to drabina produkowana z litych profili stalowych z funkcją wózka transportowego. Drabinka dzięki funkcji wózka ma szerokie zastosowanie w każdym domu czy firmie. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, przez co idealnie nadaje się zarówno jako drabina do domu, jak i do każdej firmy. Dzięki stalowym szerokim stopniom wychodzenie po niej jest bardzo wygodne i bezpieczne, Sztywna konstrukcja gwarantuje dużą wytrzymałość i trwałość drabiny przez lata. Powierzchnia drabiny stalowej ORW 3D jest malowane farbą epoksydową. Maksymalnym jej udźwigiem jest aż 150 kg. Produkowana jest zgodne z normą EN 131-1: 2015, EN 131-2: 2010 + A2 2017.

ALUMASTER – DRABINY DOMOWE ALUMINIOWE | DRABINA TELESKOPOWA

Drabina teleskopowa jest wyjątkowo lekka, wytrzymała, odporna na warunki atmosferyczne. Każda poprzeczka zabezpieczona jest parą blokad zwiększających bezpieczeństwo. Po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca, co ułatwia przechowywanie. Drabina teleskopowa, jest to pojedyncza drabina, dostawna, wyprodukowana z aluminium. Jej bardzo dużym atutem jest fakt, że przenosi duże obciążenie, nawet do150 kg, przy niewielkiej wadze własnej, zaledwie 13kg. Drabina teleskopowa dostępna jest w dwóch wariantach: 1 x 10 (dziesięcioszczeblowa) o wysokości 3,2 m lub 1 x 12 (dwunastoszczeblowa) o wysokości 3,8 m. Jest niezastąpiona przy pracach na małej powierzchni. Regulacja drabiny teleskopowej jest bardzo wygodna, a po złożeniu jej długość wynosi tylko 80 cm lub 87 cm, w zależności od wariantu. Drabina teleskopowa odpowiada normie europejskiej EN 131.

ALUMASTER – DRABINY DOMOWE ALUMINIOWE | DRABINA MULTI

Drabina MULTI to drabina multifunkcyjna lub też drabina wielofunkcyjna. Produkowana jest z aluminium i dzięki swej unikalnej konstrukcji, daje bardzo wiele możliwości zastosowań. Idealnie sprawdzi się jako wielofunkcyjna drabina do domu, ogrodu, jak i do każdej firmy czy przemysłu. Jest wyjątkowo wygodna w transporcie, ponieważ po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Szczeble są antypoślizgowe, ryflowane, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania drabiny. Wyposażona jest też w stopki antypoślizgowe oraz 2 stabilizatory. Drabina nazywana jest drabiną multifunkcyjną lub też drabiną wielofunkcyjną, ponieważ ma możliwość rozłożenia aż w 5 konfiguracjach, w zależności od aktualnych potrzeb. Jest bardzo stabilna, lekka, poręczna i łatwa do przechowywania i transportowania. Posiada bieżniki antypoślizgowe. Kupujemy jeden produkt, który ma wiele zastosowań. Maksymalny udźwig drabiny wielofunkcyjnej MULTI to 150 kg. Drabina wielofunkcyjna MULTI jest zgodna jest z normą EN 131. Dostępne są dwa modele drabiny wielofunkcyjnej MULTI – różnią się od siebie liczbą stopni.

ALUMASTER – DRABINA DOMOWA – CENA

Jeśli potrzebujesz drabiny aluminiowej lub stalowej do użytku domowego, lub do firmy, chcesz poznać więcej szczegółów i ceny drabin, zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Chętnie doradzą i pomogą w wyborze odpowiedniego modelu spełniające Twoje wymagania, przedstawią ceny drabin domowych i rozwieją wszelkie wątpliwości. Niezależnie od tego, czy szukasz małej drabiny do użytku domowego, drabiny domowej drewnianej, stalowej czy drabiny teleskopowej lub drabiny wielofunkcyjnej. Zapraszamy do kontaktu a nasi doradcy chętnie pomogą. Z racji tego, że jesteśmy producentem i dystrybutorem drabin aluminiowych cena, jaką możemy zaoferować zdecydowanie będą bardzo konkurencyjne.