ALUMINIOWA, WIELOFUNKCYJNA DRABINA PRZEMYSŁOWA BSF | PLATFORMA ROBOCZA

Profesjonalna drabina to element konieczny do zapewnienia bezpieczeństwa przy każdej pracy na wysokościach. Trudno jest sobie wyobrazić malowanie domu, remont, malowanie elewacji, naprawę dachu czy nawet sięganie po rzeczy, znajdujące się wysoko w szafie lub regale magazynowym bez użycia podwyższenia. Aby jednak zapewnić pełne bezpieczeństwo, musi to być bardzo dobra drabina, której nigdy nie zastąpisz krzesłem czy taboretem.

Drabina to przydatny element zarówno w każdym domu, jak i przedsiębiorstwie. Do trudno dostępnych miejsc w gospodarstwie domowym, zaleca się używanie drabin domowych zazwyczaj wykonanych z aluminium, ze względu na ich niewielką wagę i łatwość w przechowywaniu. W zależności od potrzeb może to być drabina dwustopniowa, drabina trzystopniowa, jednostronna lub dwustronna. Natomiast do pracy na dużych wysokościach w przemyśle — np. na halach produkcyjnych, magazynach czy dla profesjonalnych ekip budowlanych, zaleca się drabiny przemysłowe.

PROFESJONALNA, ALUMINIOWA DRABINA ROZSUWANA BSF

Jedną z bardziej uniwersalnych drabin przemysłowych, którą znajdziesz w naszej ofercie, jest model BSF – drabina rozsuwana. Model ten, wykonany jest z dbałością o nawet najmniejsze szczegóły, w celu zapewnienia pełnego bezpieczeństwa użytkownikom. Drabina przemysłowa BSF, wykonana jest w całości z aluminium, dzięki czemu jest niezwykle trwała, odporna na warunki atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne itp. Przy czym jest wyjątkowo lekka, co ułatwia jej transportowania. Powierzchnia malowana jest proszkowo, co dodatkowo zabezpiecza całą konstrukcję. Nadaje się ona do każdej pracy zarówno w przemyśle, ogrodzie, jak i nawet w mieszkaniu. Składa się do niewielkich rozmiarów, dzięki czemu jej przechowywanie i transport nie sprawia problemów. Drabina ta wyróżnia się wyjątkowo szerokim zakresem wysokości roboczej. Daje również możliwość rozstawienia jej na schodach, a w połączeniu z blatem tworzy doskonałą platformę roboczą – wystarczy dołączyć pomost do drabin, aby stworzyć platformę. Wyposażona jest w antypoślizgowe nóżki, które doskonale stabilizują konstrukcję, zapewniając bezpieczeństwo. Jako producent drabin aluminiowych, nie zapominamy również o walorach estetycznych, które może w samym przemyśle nie mają takiego znaczenia, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby drabinę BSF wykorzystywać do użytku domowego – w tym przypadku walor estetyczny, to dodatkowy plus.

DRABINY BSF SĄ WYKONANE Z DBAŁOŚCIĄ O KAŻDY SZCZEGÓŁ, W CAŁOŚCI Z ALUMINIUM

WIELOFUNKCYJNA DRABINA PRZEMYSŁOWA — BSF

Model BSF nazywamy drabiną wielofunkcyjną, ponieważ jej wysokość możemy dostosować do określonych potrzeb. Jest to aluminiowa drabina rozsuwana, dzięki czemu w zależności od potrzeb możemy dostosować wysokość roboczą do aktualnej pracy. Jeśli zadanie nie wymaga dużej wysokości, nie trzeba jej wysuwać. Natomiast w sytuacji, kiedy potrzebujemy większego podwyższenia, wystarczy wysunąć jej element, zabezpieczyć go, a drabina może nawet podwoić swoją wysokość. W połączeniu z blatem tworzy również platformę roboczą – wystarczy dołożyć pomost do drabin, a praca nawet na dużej wysokości będzie wyjątkowo bezpieczna i komfortowa.

Tę rozsuwaną drabinę wielofunkcyjną, możesz zamówić w wielu konfiguracjach – w zależności od wysokości, jaką potrzebujesz. Również w zależności od sposobu rozstawienia drabiny, może służyć jako drabina dwustronna lub jednostronna. W związku z zastosowaniem materiałów, jakim jest aluminium, waga tej drabiny nie jest wysoka – najmniejszy model waży zaledwie 12,3 kg, natomiast największy z dostępnych modeli waży 17,4 kg, dzięki czemu doskonale sprawdza się jako drabina przemysłowa, ponieważ jej transport jest zupełnie bezproblemowy, a w połączeniu z blatem tworzyć platformę roboczą.

PROFESJONALNA DRABINA PRZEMYSŁOWA BSF

Model drabiny przemysłowej BSF jest na tyle wielofunkcyjny, że możesz rozstawić ją jako drabinę dwustronną lub jako drabinę jednostronną.

Wymiary wielofunkcyjnej drabiny przemysłowej BSF przy rozłożeniu obu stron:

Model B33

1137 mm – 1398 mm po wysunięciu

Model B34

1398 mm – 1659 mm po wysunięciu

Model B43

1137 mm – 1659 mm po wysunięciu

Model B44

1397 mm – 1919 mm po wysunięciu

Model B45

1658 mm – 2180 mm po wysunięciu

Wymiary wielofunkcyjnej drabiny przemysłowej BSF przy rozłożeniu jako drabina jednostronna:

Model B33

2138 mm – 2644 mm po wysunięciu

Model B34

2645 mm – 3152 mm po wysunięciu

Model B43

2138 3152 mm po wysunięciu

Model B44

2645 mm – 3659 mm po wysunięciu

Model B45

3152 mm – 4166 mm po wysunięciu

DRABINY BSF MOŻE SŁUŻYĆ JAKO DRABINA DWUSTRONNA LUB JEDNOSTRONNA

ILE WAŻY WIELOFUNKCYJNA DRABINA PRZEMYSŁOWA — BSF?

Waga drabiny BSF w porównaniu do jej wyjątkowej wysokości roboczej jest stosunkowo niewielka, ze względu na wykorzystanie w produkcji materiału, w jakim jest aluminium. Mimo swojej niskiej wagi jest ona bardzo wytrzymała i odporna na wszelkie warunki atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne i inne czynniki zewnętrzne.

Model B33 12,3 kg

Model B34 – 14,2 kg

Model B43 – 13,8 kg

Model B44 – 15,8 kg

Model B45 – 17,4 kg

 
 

ILE KOSZTUJE WIELOFUNKCYJNA DRABINA PRZEMYSŁOWA — BSF?

Ze względu na fakt, że AluMaster jest zarówno producentem drabin aluminiowych, jak i dystrybutorem, przykładamy bardzo dużą wagę do jakości i funkcjonalności naszych wyrobów i bezpieczeństwa użytkowników. Jednocześnie jesteśmy w stanie zagwarantować, że cena drabin przemysłowych jest bardzo konkurencyjna na polskim rynku. Jeśli chcesz poznać dokładną cenę modelu, który Cię interesuje, wystarczy skontaktować się z naszymi przedstawicielami lub odwiedzić siedzibę naszej firmy. Przejdź do zakładki

DRABINA PRZEMYSŁOWA — BSF TO:

 • Aluminiowa drabina przemysłowa BSF jest wyjątkowo uniwersalną drabiną – nazywana też wielofunkcyjną;

 • Przeznaczona jest zarówno do użytku przemysłowego, dla ekip remontowo-budowlanych, dekarzy, ogrodników, do pracy w magazynach, jak i również do użytku domowego;

 • Charakteryzuje się wyjątkowym zakresem wysokości roboczej;

 • Możliwość rozstawienia drabiny na schody;

 • Jest to drabina wysuwana – jej wysokość możesz dostosować do aktualnych potrzeb;

 • Może być rozstawiona jako drabina dwustronna lub drabina jednostronna;

 • W połączeniu z pomostem do drabin (blatem), tworzy platformę roboczą;

 • Antypoślizgowe nóżki stabilizują drabinę;

 • Dostępna w wielu konfiguracjach;

 • Charakteryzuje się niską wagą, łatwością przechowywania oraz transportu;

 • Powierzchnia malowana jest proszkowo, co nie tylko wpływa na walory estetyczne, ale również zabezpiecza przed czynnikami zewnętrznymi;

 • Wykonana jest z bardzo trwałego aluminium, z dbałością o najmniejsze szczegóły;

 • Jej maksymalny udźwig wynosi nawet 120 kg;

 • Jest to aluminiowa drabina rozsuwana.