OPIS PRODUKTU

W związku z wszechstronnością zastosowań łatwością użytkowania, niską wagą i doskonałą jakością materiału, jakim jest aluminium, to właśnie drabiny aluminiowe zajmują w naszej ofercie szczególną pozycję. Jednak oferujemy także drabiny wykonane z innych materiałów niż aluminium jak na przykład drabinę stalowe oraz drabiny drewniane. Drabina to niezbędne narzędzie pracy na wysokości. Trudno wyobrazić sobie remont czy malowanie mieszkania, czy domu, a nawet sięganie po rzeczy znajdujące się z najwyższych półkach naszej szafy czy regale magazynowym bez użycia jakiegokolwiek podwyższenia. Nasze drabiny zapewniają bezpieczeństwo każdemu użytkownikowi.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno drabiny domowe jak na przykład drabina typu taboret, duże, uniwersalne drabiny przemysłowe oraz drewniane drabiny.

Wyobrażasz sobie pracę remontowo-budowlane bez użycia drabiny? Byłoby to trudne zadania w szczególności, kiedy pomieszczenie, które masz do pomalowania, jest wysokie, malujesz sufit lub elewację budynku. W takim przypadku drabina malarska Jest niezbędnym elementem pracy. Ważne, aby drabina, której używasz była w pełni bezpieczna, stabilna i funkcjonalna. Zdecydowanie ułatwi to pracę. Oczywiście do pracy malarskich możesz użyć drabiny stalowej lub drabiny aluminiowej, jednak są sytuacje, w których drabina drewniana zdecydowania sprawdzi się dużo bardziej.

Drabiny drewniane często wykorzystywane są przez profesjonalistów w określonych przypadkach. Przede wszystkim drabina drewniana zdecydowania sprawdzi się podczas pracy z prądem elektryczny, z prostej i oczywistej przyczyny. Drabina drewniana nie przewodzi prądu elektrycznego, w związku z czym zapełni pełne bezpieczeństwo w przypadku prac remontowo-budowlanych. Przez to drabina z drewna będzie najbezpieczniejszym narzędziem do takich prac. Jednak nie tylko! Z powodzeniem może być wykorzystywana jako drabina przemysłowa oraz jako drabina domowa drewniana.

Drewniane drabiny wykorzystywane są również bardzo często do prac remontowych i budowlanych – między innymi przez ekipy malarskie. Drabina drewniana jest wyjątkowo stabilna i odporna na wszelkie warunki atmosferyczne niestraszna jest jej niska oraz wysoka temperatura a przy tym jest odporna na działanie większości środków chemicznych – nawet większości kwasów.

Wystarczy dodać do tego wszystkiego bardzo wytrzymałą konstrukcję, bezpieczeństwo, wygodę użytkowania oraz walory estetyczne, a w efekcie otrzymamy idealny produkt zarówno do użytku domowego, przemysłowego, jak i do prac remontowo-budowlanych i malarskich.

Drewniane drabiny często nazywane są drabinami malarskimi, jednak nie jest to ich jedyne zastosowanie. Bardzo często wykorzystywane są również jako drabiny domowe, głównie ze względu na ich elegancki wygląd, dzięki czemu nie musisz jej chować, ponieważ doskonale zaprezentuje się w każdym wystroju. Może nawet na co dzień pełnić funkcję eleganckiego kwietnika czy półki na książki!

 

DREWNIANA DRABINA ALU MASTER – DLACZEGO MY?

Nasza firma z siedzibą w Kamionce obok Nowego Sącza, jesteśmy zarówno producentem, jak i dystrybutorem drabin. W związku, z czym znamy nasze produkty “od podszewki”. Przykuwamy bardzo dużą uwagę do materiałów, z których wykonujemy nasze drabiny, ale również do bezpieczeństwa, jakości naszych drabin oraz wykończenia i estetyki. W związku z tym, że jesteśmy jednocześnie producentem i dystrybutorem, możemy zaoferować najlepsze ceny oraz najwyższą jakość naszych produktów. Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, przedsiębiorców, jak i instytucji publicznych w całej Polsce. Swoją siedzibę mamy w województwie małopolskim w mieście Nowy Sącz jednak nasze drabiny, trafiają no wielu miast w całej Polsce. Drabiny AluMaster to produkt polskiego pochodzenia, wykonywany jest według normy europejskiej EN 131-2:1993, z prowadzoną poprawką AC:1993 oraz ISO 1030:1975, ISO 103:1974 oraz zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy BGV D 36/GUV-V D 36, co daje 100% gwarancję wyjątkowego bezpieczeństwa i doskonałej jakości.

Drewniane drabiny rozkładane Alu Master — Charakterystyka

Drabiny AluMaster, charakteryzują się wyjątkowym bezpieczeństwem, łatwością w użytkowaniu, wygodną oraz wysoką jakością. Nadają się do każdego rodzaju pracy zarówno w domu, ogrodzie, mieszkaniu, jak i w przemyśle. Wyróżnia je wyjątkowy zakres wysokości roboczej, ponieważ wymiary drabiny drewnianej jesteśmy w stanie dostosować do określonych wymagań klienta. Drabina AluMaster to produkt realizowany na każde zamówienie, dostosowany do indywidualnych potrzeb. Nasza drabina drewniana może mieć 5 szczebli, 6 szczebli, 8, 9, a nawet 10 szczebli, w zależności od określonego zapotrzebowania. Jak każda drabina produkowana przez AluMaster, posiada antypoślizgowe nóżki, które dodatkowo stabilizują drabinę i zabezpieczają przed przypadkowym przesunięciem i a maksymalny udźwig wynosi aż 120 kg.

AluMaster Nowy Sącz | Drabina drewniana — wymiary

Oczywiście drabina wykonana z drewna jest cięższa niż te, wykonane z aluminium. Jednak jej waga nie jest tak wysoka, jak mogłoby się wydawać. Dla przykładu: drabina drewniana posiadająca 5 szczebli, waży zaledwie 7,5 kg, natomiast drabina czteropniowa to jedynie 6 kg przy 136 cm wysokości. Wymiary drabiny drewnianej są zależne od ilości szczebli — przykładowo drabina 10-stopniowa ma wysokość roboczą niespełna 320 cm a drabina sześciostopniowa to prawie 2 m wysokości roboczej. Natomiast drabina trzystopniowa często wykorzystywana jako drabina domowa, ma ponad metr wysokości i jest stosunkowo lekka, ponieważ waży niewiele ponad 4 kg.

Alu Master | Drabina malarska drewniana — cena

Ze względu na fakturze AluMaster jest zarówno producentem i dystrybutorem drabin, cena naszej drabiny drewnianej będzie zdecydowanie ceną konkurencyjną na polskim rynku. Oczywiście cena drabiny malarskiej drewnianej różni się w zależności od wysokości produktu. Jeśli chcesz poznać szczegóły naszej oferty i dokładne ceny zapraszamy do kontaktu naszą siedzibą — telefonicznego, mailowego lub osobistego. Oferujemy hurtowe ceny drabin drewnianych/malarskich.

DREWNIANA DRABINA ROZKŁADANA ALU MASTER – PODSUMOWANIE

Tak jak wspominaliśmy wcześniej, drabina drewniana, mimo że nazywana często drabiną malarską znajduje swoje zastosowanie w wielu przypadkach, gdzie konieczne jest nawet niewielkie podwyższenie. Drabina drewniana Alu Master charakteryzuje się:

 • wszechstronnością zastosowań, dzięki czemu nadaje się do każdej pracy w przemyśle, ogrodzie, a nawet w mieszkaniu
 • Wyróżnia się wyjątkowym zakresem wysokości roboczej w zależności od zapotrzebowania
 • Wyposażona jest w antypoślizgowe nóżki stabilizujące drabinę
 • Charakteryzuje się również wyjątkową estetyką wykonania
 • Nie przewodzi prądu elektrycznego, dzięki czemu idealnie nadaje się do pracy związanych z elektrycznością
 • Jest w pełni bezpieczna ze względu na wykonanie jej zgodnie z normami europejskimi EN 131-2:1993, z prowadzoną poprawką AC:1993 oraz ISO 1030:1975, ISO 103:1974
 • Produkt w całości wykonany w Polsce i z polskich materiałów
 • Wykonana zgodnie z przepisem bezpieczeństwa i higieny pracy BGV D 36/GUV-V D 36
 • Posiada dodatkowe zabezpieczenie przed nieplanowanym rozwarciem

Alu Master — Producent i dystrybutor drabin drewnianych | Nowy Sącz | Małopolska

 • Powierzchnia jest malowana proszkowo
 • Nadaje się do każdej pracy w przemyśle, ogrodzie i mieszkaniuw
 • wyróżnia się wyjątkowym zakresem wysokości roboczej
 • daje możliwość rozstawienia na schodach
 • wyposażona w antypoślizgowe nóżki stabilizujące drabinę
 • W połączeniu z blatem tworzy platformę roboczą

Maksymalny udźwig 120 kg