ALUMASTER | PRODUCENT I DYSTRYBUTOR DRABIN PRZEMYSŁOWYCH

W firmie AluMaster produkujemy między innymi profesjonalne drabiny aluminiowe i stalowe oraz platformy robocze i minirusztowania. W swojej ofercie mamy szeroki asortyment profesjonalnych drabin aluminiowych, drabin stalowych i drabin drewnianych. Oferujemy bezpieczne drabiny, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i hurtowych i instytucji publicznych na terenie całej Polski. Nasze drabiny dopasowane są do wszelkich zastosowań. Wykwalifikowana kadra oraz zaplecze transportowe pozwalają nam na kompleksową obsługę każdego Klienta.

Nasze profesjonalne drabiny przemysłowe cechuje funkcjonalność, bezpieczeństwo, trwałość, bardzo wysoka jakość wykonania i konkurencyjne ceny. AluMaster swoją siedzibę ma w Kamionce Małej koło Nowego Sącza. Jesteśmy jednocześnie producentem i dystrybutorem drabin w Małopolsce i liderem w sprzedaży już od 15 lat.

Jeśli poszukujesz drabin przemysłowych lub platform roboczych, w naszej ofercie mamy mnóstwo propozycji prosto od producenta, z dbałością o nawet najmniejsze szczegóły.

ALUMASTER – PRODUCENT DRABIN PRZEMYSŁOWYCH | NOWY SĄCZ | MAŁOPOLSKA | PODKARPACIE | ŚLĄSK

AluMaster, to Małopolski producent drabin aluminiowych. Wśród licznych produktów, jakie znajdziesz w naszej ofercie, mamy profesjonalne drabiny przemysłowe, drabiny drewniane, jak i drabiny domowe. Produkujemy profesjonalne, solidne, godne zaufania i bezpieczne drabiny przemysłowe, dostosowane zarówno do prac remontowych lub naprawczych, jak i do wymagających prac przemysłowych. Większość naszych drabin jest uniwersalna, więc każdy znajdzie produkt dostosowany do swoich potrzeb.

Drabina to element, którego nie może zabraknąć w każdej działalności przemysłowej. Nasze drabiny przemysłowe, cechuje wyjątkową wytrzymałość, funkcjonalność i bezpieczeństwo dzięki zastosowaniu najlepszej jakości materiałów. Jesteśmy zarówno dystrybutorem, jak i producentem drabin przemysłowych, więc doskonale znamy nawet najmniejszy element naszych produktów i przykładamy bardzo dużą wagę do ich

ALUMASTER – PRODUCENT DRABIN ALUMINIOWYCH | NOWY SĄCZ | MAŁOPOLSKA | PODKARPACIE | ŚLĄSK

Drabina przemysłowa może być zarówno wykonana z drewna, stali, jak i z aluminium, jednak przede wszystkim polecamy nasze profesjonalne drabiny aluminiowe, ze względu na łatwość ich użytkowania, niewielką wagę i trwałość. Drabiny aluminiowe przemysłowe, mają zdecydowanie lżejszą konstrukcję niż drabiny drewniane czy drabiny stalowe, są również dużo łatwiejsze w konserwacji, przechowywaniu i transporcie. Drabiny aluminiowe przemysłowe mają bardzo mocną budowę, są stosunkowo lekkie, jednocześnie odporne na korozję oraz warunki zewnętrzne, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w każdym przemyśle. Ich dodatkowym atutem jest stosunkowo niewielka cena. Drabiny aluminiowe wykorzystywane są zazwyczaj do prac na wysokościach, ale w naszej ofercie mamy zarówno małe drabiny trzystopniowe, czterostopniowe lub pięciostopniowe, jak i drabiny teleskopowe, czyli drabiny aluminiowe rozsuwane, drabiny segmentowe, czy drabiny wielofunkcyjne i uniwersalne, przy których wysokość robocza będzie dużo wyższa przy odpowiednim zachowaniu stabilności. Dzięki przykładaniu dużej wagi do naszych produktów podczas produkcji możemy zapewnić w pełni trwałe, bezpieczne i profesjonalne drabiny przemysłowe.

ALUMASTER – ALUMINIOWE DRABINY PRZEMYSŁOWE | DRABINA JEDNOSTRONNA SHRP

Drabina jednostronna SHRP to w pełni bezpieczna, uniwersalna drabina przemysłowa wykonana z aluminium. Nasza drabina jednostronna charakteryzuje się szeroką platformą roboczą o wymiarach 26 x 28 cm, szerokimi ryflowanymi stopniami. Jej konstrukcja jest bardzo stabilna, posiada aluminiowe podłużnice, stopki antypoślizgowe i poziomą blokadę zabezpieczającą przed dalszym rozwarciem, dzięki czemu jest to w pełni bezpieczna, jednostronna drabina przemysłowa. Ta drabina dzięki swojej unikatowej budowie jest niezwykle wytrzymała i stabilna. Drabina jednostronna SHRP jest doskonałym wyborem między innymi dla ekip budowlanych. Sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach przez bardzo długi czas. Jej maksymalny udźwig to nawet 150 kg. Nasza drabina jednostronna SHRP produkowana jest zgodnie z normą EN 131-1: 2015 i EN 131-2: 2010 + A2 2017.

ALUMASTER – ALUMINIOWE DRABINY PRZEMYSŁOWE | DRABINA Z LINKĄ VHR

Drabina z linką VHR to uniwersalna drabina dwuczęściowa przeznaczona głównie dla profesjonalistów wykonujących prace na wysokościach. Posiada bardzo prosty mechanizm przedłużania drabiny za pomocą liny, dzięki czemu mamy możliwość regulacji wysokości szczebla w pionie. Wyposażona jest w linę o bardzo wysokiej wytrzymałości oraz koła, które zapewniają prosty ruch przedłużonej części po ścianie. Dwuczęściowa drabina z linką posiada system samoblokujący, pozwalający uniknąć otwarcia drabiny podczas transportu, antypoślizgowe nóżki zapewniające stabilność i bezpieczeństwo drabiny. Produkowana zgodnie z normą EN 131-1: 2015 i EN 131-2: 2010 + A2 2017. Dwuczęściowa drabina z linką VHR to idealne rozwiązanie w szczególności dla branży energetyki, telekomunikacji i wszelkiego rodzaju montażystów.

ALUMASTER – ALUMINIOWE DRABINY PRZEMYSŁOWE | DRABINA PRZYSTAWNA VHR

Drabina przystawna VHR to jednoczęściowa drabina do uniwersalnego zastosowania. Posiada ryflowane stopnie antypoślizgowe, małe odległości między szczeblami, które zapewniają dużą stabilność drabiny, antypoślizgowe nóżki zabezpieczające stabilność i bezpieczeństwo drabiny. Drabina przystawna produkowana jest w różnych wysokościach, w zależności od określonych wymagań. Drabiny przystawne w wersjach 12-18 szczebli wyposażone są w dodatkowy stabilizator. Drabina przystawna jednoczęściowa VHR, produkowana jest zgodnie z normami EN 131-1: 2015 oraz EN 131-2: 2010 + A2 2017.

ALUMASTER – ALUMINIOWE DRABINY PRZEMYSŁOWE | DRABINA DWUELEMENTOWA VHR

Drabina dwuelementowa (dwuczęściowa) VHR to bardzo wielofunkcyjna drabina. Może być używana jako drabina przystawna, (drabina rozsuwana) lub jako drabina dwuczęściowa. Posiada paski zabezpieczające przed niepożądanym otwarciem oraz samoczynny system w pełni zabezpieczający przed otwarciem w czasie transportu. Drabina dwuelementowa (dwuczęściowa) VHR to idealnie rozwiązanie dla każdego przemysłu. Produkowana zgodnie z wymogami norm EN 131-1: 2015 i EN 131-2: 2010 + A2 2017. Maksymalny udźwig drabiny dwuelementowej VHR wynosi 150 kg. Jeśli nie jesteś pewien, czy lepszym wyborem będzie tradycyjna drabina dwuelementowa (dwuczęściowa), czy drabina przystawna, to najlepsze rozwiązanie!

ALUMASTER – ALUMINIOWE DRABINY PRZEMYSŁOWE | DRABINA TRZYELEMENTOWA VHR

Drabina trzyelementowa VHR to drabina z serii Premium line. Posiada stalowe zawiasy umożliwiające proste i bezpieczne wysunięcie drabiny. Nasza drabina trzyelementowa to bardzo stabilna konstrukcja dzięki zastosowaniu profili o odpowiednich wymiarach. Posiada szeroki zakres wysokość roboczych i wiele kombinacji rozstawu. Drabina trzyelementowa VHR może służyć jako: drabina przystawna, drabina rozkładana lub drabina rozsuwana. Dla zwiększenia bezpieczeństwa, nasze drabiny trzyelementowe posiadają ryflowane stopnie antypoślizgowe, pasy zabezpieczające (stalowe pręty blokujące) zapobiegające przypadkowemu otwarciu drabiny, a system samoblokujący pozwala uniknąć otwarcia drabiny podczas transportu. Posiada również antypoślizgowe nóżki zapewniające stabilność drabiny. Drabina trzyelementowa to wielofunkcyjna drabina, która znajdzie zastosowanie zarówno do prac w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

ALUMASTER – ALUMINIOWE DRABINY PRZEMYSŁOWE | ALUMINIOWA PLATFORMA ROBOCZA HPP 650 I HPP 5760

Drabina FPP 650 lub 5760 to aluminiowa platforma robocza z modyfikacją na schody. Występuje w dwóch wersjach, w zależności od liczby szczebli 2 × 6 (model HPP 650) lub 2 x 7 (model HPP 5760). Robocza platforma aluminiowa HPP 5760 zaopatrzona jest w stabilizator z kółeczkami do łatwego transportu. W modelu HPP 650 również jest możliwa taka opcja. Bez platformy może być używana jako dwuczęściowa drabina uniwersalna. Jest to zdecydowanie drabina wielofunkcyjna, a szeroka platforma robocza zapewnia wysoki komfort podczas każdej pracy. Maksymalny udźwig platformy roboczej wynosi 150 kg. Drabina produkowana jest zgodnie z normą EN 131-1: 2015 i EN 131-2: 2010 + A2 2017.

ALUMASTER – ALUMINIOWE DRABINY PRZEMYSŁOWE | MINIRUSZTOWANIE P225L

Drabina stalowa przemysłowa P225L to minirusztowanie wyprodukowane ze stali spawanej. Konstrukcja minirusztowania malowana jest proszkowo. Pełną stabilność minirusztowania gwarantują dwa stabilizatory ze stopami antypoślizgowymi. Wymiary platformy wynoszą 100 x 587 mm i zapewniają w pełni wygodną pracę na minirusztowaniu. Platformy standardowo wyposażone są w rolki i mogą być łatwo przemieszczane z miejsca na miejsce. Maksymalny udźwig minirusztowania to 150 kg. Ta drabina stalowa produkowana jest zgodnie z normą EN 131-1: 2015 i EN 131-2: 2010 + A2 2017.

ALUMASTER – ALUMINIOWE DRABINY PRZEMYSŁOWE | PLATFORMA ALUMINIOWA TOR

Platforma aluminiowa TOR, idealnie nadaje się do profesjonalnego stosowania w przemyśle. Wyjątkowo szeroka platforma aluminiowa zapewnia wygodną pozycję. Dodatkowo dwustronna poręcz, gwarantuje łatwe włączanie i wyłączanie produktu. Platforma aluminiowa TOR to idealna drabina do pracy między innymi w magazynach, między półkami. Koła zapewniają bardzo łatwe manewrowanie platformą. Posiada antypoślizgowe stopy zapewniające stabilność. Jest to idealne rozwiązanie między innymi dla pracowników magazynów. Maksymalny udźwig platformy aluminiowej wynosi 150 kg. Zgodna z normami EN 131-1: 2015 i EN 131-2: 2010 + A2 2017.

ALUMASTER – ALUMINIOWE DRABINY PRZEMYSŁOWE | DRABINA ALUMINIOWA BSF

Drabina aluminiowa BSF to uniwersalna drabina, która nadaje się do każdej pracy, zarówno w przemyśle, ogrodzie, jak i w domu czy mieszkaniu. Jej powierzchnia jest malowana proszkowo, wyróżnia się wyjątkowym zakresem wysokości roboczej. Dodatkowym atutem jest możliwość rozstawienia jej na schodach. Uniwersalna drabina BSF, wyposażona jest w antypoślizgowe nóżki stabilizujące, a w połączeniu z blatem tworzy platformę roboczą. Jej maksymalny udźwig to 120 kg.

AluMaster – Drabiny przemysłowe, ceny.

Jeśli potrzebujesz drabiny aluminiowej lub stalowej do użytku przemysłowego, chcesz poznać więcej szczegółów i ceny, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego modelu, który najlepiej spełni Twoje wymagania, przedstawią ceny drabin przemysłowych i rozwieją wszelkie wątpliwości. Niezależnie od tego, czy szukasz jednostronnej drabiny przemysłowej, drabiny teleskopowej, minirusztowania, czy uniwersalnej drabiny do użytku domowego i przemysłowego. Lub nie jesteś pewien czy lepszym wyborem będzie jednoczęściowa drabina przystawna, czy tradycyjna drabina jednoczęściowa lub dwuczęściowa, zapraszamy do kontaktu, a nasi doradcy chętnie pomogą. AluMaster to producent i dystrybutor drabin aluminiowych, drabin stalowych, drabin drewnianych i minirusztowań. Z największą starannością produkujemy drabiny aluminiowe od 15 lat, więc cena, jaką możemy zaoferować zdecydowanie będzie bardzo konkurencyjna.

[/et_pb_text][et_pb_text _builder_version=”4.4.4″]

Wśród licznych produktów, jakie znajdziesz w naszej ofercie, mamy drabiny przemysłowe, drabiny drewniane, jak i drabiny domowe. Produkujemy profesjonalne, solidne i godne zaufania drabiny domowe, dostosowane zarówno do drobnych prac remontowych lub naprawczych, jak i jako pomoc w codziennych czynnościach domowych gdzie niezbędne jest podwyższenie.

Drabina do domu to produkt, który przyda się każdemu, zarówno do drobnych prac remontowych, jak i w codziennych czynnościach porządkowych lub będzie pomocna przy sięganiu do najwyższych półek w szafie, kuchni czy garderobie. Nasze drabiny domowe cechują się wyjątkową wytrzymałością z racji zastosowania na etapie produkcji najlepszej jakości materiałów. Jesteśmy zarówno dystrybutorem jak i producentem drabin domowych więc doskonale znamy nawet najmniejszy element naszych produktów.