Alu Master | Profesjonalna drabina przemysłowa TOR

OPIS PRODUKTU

Choć zakup drabiny wydaje się z pozoru łatwym zadaniem, nie zawsze tak jest. Na rynku znajdziemy bardzo szeroki wybór różnych konstrukcji, co może powodować problem z wyborem tej odpowiedniej. Drabiny mogą różnić się między sobą nie tylko rozmiarem, funkcjonalnością, wyglądam, sposobem rozkładania i składania, sposobem przechowywania, ale również materiałem.

Najbardziej popularnym wyborem są drabiny aluminiowe, przede wszystkim ze względu na ich niską wagę przy jednoczesnej bardzo wysokiej jakości, trwałości i funkcjonalności. Drabiny wykonane z aluminium mają niską wagę, ale jednocześnie są bardzo wytrzymałe, odporne na wszelkie warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Idealnie nadają się, jako drabiny przemysłowe. Łatwość składania, rozkładania, przechowywania i transportowania drabiny aluminiowej sprawia, że jest to najczęstszy wybór do wszelkich prac na wysokościach.

Branża przemysłowa wymaga zastosowania bardzo wysokich jakościowo rozwiązań, ze względu na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom. Niezbędnym wyposażeniem każdego przemysłu jest drabina. Dzięki drabinie aluminiowej prace na wysokościach przebiegają w pełni bezpiecznie, sprawnie i bezproblemowo.

ALU MASTER | NASZE DRABINY PRZEMYSŁOWE

Na polskim rynku znajdziemy drabiny przemysłowe w wielu konfiguracjach i z wielu materiałów. Jednak my zdecydowanie rekomendujemy drabiny aluminiowe ze względu na komfort ich użytkowania.

Produkowane i przez nas drabiny z aluminium, charakteryzuje bardzo wysoka jakość wykonania, niska waga, możliwość dostosowania wysokości do potrzeb każdego klienta, wygodę użytkowania, pełne bezpieczeństwo oraz estetykę.

PROFESJONALNA, ALUMINIOWA DRABINA MAGAZYNOWA TOR

Jedną z drabin aluminiowych jest model produkowany przez Alu Master — drabina przemysłowa TOR. Jest tylko drabina zwana również platformą aluminiową, nadającą się do profesjonalnego zastosowania. Jej szeroka platforma zapewnia dużą wygodę i odpowiednią pozycję na urządzeniu. Dwustronna poręcz gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę użytkowników. Drabina aluminiowa TOR idealnie nadaje się między innymi do pracy w magazynach, gdzie często wiąże się to z umieszczeniem jej między półkami.

Drabina przemysłowa TOR posiada dodatkowe koła, które zapewniają bardzo łatwe manewrowanie całą platformą oraz antypoślizgowe stopki zabezpieczające i dodające stabilności produktowi. Dzięki zamontowanym kołom drabina jest bardzo łatwa w użytkowaniu, bez problemu pracownik może z łatwością przesunąć ją z jednego miejsca na drugie. Przy tym jest lekka i bardzo stabilna.

Drabina TOR to idealny model, zalecany przede wszystkim do pracy w magazynach. Zajmuje niewiele miejsca, jest drabiną rozkładaną, zapewnia pełną stabilność, ale przy tym również jest w pełni mobilna. Do przesunięcia jej, nie ma konieczności pomocy drugiej osoby — wystarczy pochylić i przesunąć przy pomocy zamontowanych kółek. Poszerzona podstawa i zastosowanie antypoślizgowych stopek drabiny TOR zapewnia zagwarantowania stabilności. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia szeroka, antypoślizgowa platforma i dwie poręcze po obu stronach.

Maksymalny udźwig drabiny magazynowej TOR wynosi aż 150 kg, co jest dodatkowym jej atutem. Wszystkie nasze drabiny aluminiowe, również drabina tor spełnia najważniejsze standardy europejskie, według najnowszych norm EN 131-1: 2015 i EN 131-2: 2010 + A2 2017

Oczywiście ze względu na to, że jesteśmy producentem drabin aluminiowych, istnieje możliwość zamówienie drabiny w wersji pięciostopniowej, 6-stopniowej, 7-stopniowej, 8-stopniowej lub nawet 9-stopniowej. Gdzie w konfiguracji dziewięciostopniowej wysokość robocza wynosi ponad 2 metry a waga zaledwie 20kg.

Kolejnym atutem zastosowania materiału, jakim jest aluminium w produkcji naszych drabin, jest fakt, że to materiał stosunkowo tani, w związku z czym cena drabin aluminiowych jest niewysoka. Alu Master jest również dystrybutorem drabin, dzięki temu zaproponowane ceny drabin aluminiowych są bardzo konkurencyjne na polskim rynku.

PROFESJONALNA, ALUMINIOWA DRABINA PRZEMYSŁOWA TOR – CHARAKTERYSTYKA

 • platforma aluminiowa tor to drabina przeznaczona do profesjonalnego użytku
 • Idealnie nadaje się do pracy w magazynach
 • Szeroka platforma zapewniająca odpowiednią, wygodną pozycję pracy
 • Obustronna poręcz gwarantująca wygodę i bezpieczeństwo użytkownika
 • Zastosowane kółka umożliwiają łatwe manewrowanie platformą
 • Antypoślizgowe stopy zapewniające pełną stabilność
 • Antypoślizgowa platforma zapewniająca dodatkowe bezpieczeństwo
 • Poszerzona podstawa zabezpieczająca przed przewróceniem się drabiny
 • Odporna na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne
 • Niska waga, łatwa w przechowywaniu i transporcie
 • Możliwość zamówienia drabinę w dowolnej wysokości
 • Estetycznie wykonana