DRABINY DREWNIANE

AluMaster – Producent i dystrybutor drabin drewnianych

AluMaster – to jeden z działów firmy Masterfol Nowy Sącz, która działa na runku już od 2006 roku. Naszym głównym celem jest chęć oferowania produktów najwyższej jakości, głównie z polskich materiałów, z zachowaniem norm bezpieczeństwa.

Jesteśmy największym producentem drewnianych drabin malarskich w Małopolsce. W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment drabin, dopasowany do wszelkich zastosowań. Wysoce wykwalifikowany zespół oraz własne zaplecze transportowe pozwalają nam na obsługę kompleksową Klientów indywidualnych, hurtowych, oraz instytucji publicznych.

Funkcjonalność, bezpieczeństwo, wysoka jakość i konkurencyjne ceny drabin drewnianych to coś, co cechuje naszą firmę od początku jej istnienia! AluMaster jest największym dystrybutorem profesjonalnych drabin aluminiowych i drewnianych w Małopolsce, co czyni nas liderem na rynku od wielu lat.

AluMaster – Profesjonalne drabiny drewniane | Nowy Sącz | Małopolska

Jako firma Alu Master Nowy Sącz, specjalizujemy się zarówno w produkcji, jak i dystrybucji drewnianych drabin aluminiowych i drewnianych w całej Polsce. Siedziba firmy znajduje się w Nowym Sączu, ale swoją ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, hurtowych, jak i instytucji publicznych z całej Polski.

Drabiny malarskie | Producent i dystrybutor drewnianych drabin malarskich

W naszej ofercie mamy drabiny profesjonalne, które zastosowanie znajdą zarówno w przemyśle, jak i będą odpowiednie do prac i domowych. Wśród nich, są między innymi właśnie drabiny drewniane. Produkujemy drabiny profesjonalne, solidne i godne zaufania, dostosowane zarówno do drobnych prac domowych, jak i drabiny dla profesjonalistów do prac remontowo-budowlanych, elewacji, dachów itp.

Nasze drabiny drewniane są wykonane z drewna bezsęcznego, rama produkowana jest z sosny, szczeble natomiast są bukowe. Ponadto jako jedyny producent drabin drewnianych, dwukrotne impregnujemy nasze produkty, dzięki czemu są to niesamowicie trwałe wyroby. Drewniane drabiny malarskie cechują się większą wagą, niż drabiny aluminiowe, ale co za tym idzie również bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną. Posiadają one również jedną ważną cechę, mianowicie nie przewodzą prądu elektrycznego co przy wszelkich pracach remontowych zdecydowanie podnosi poziom bezpieczeństwa użytkownika.

Alu Master Nowy Sącz | Drewniana drabina malarska

dystrybutor drabin drewnianych malarskich ddr

W naszej ofercie drabin drewnianych znajdują się zarówno profesjonalne drabiny malarskie, drabiny sznurowe i drabiny DDRT – Taboret.

Drewniana drabina malarska idealnie sprawdza się przy codziennych pracach na wysokości zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz, a w szczególności przy pracach związanych z malowaniem. Drabina jest wykonana z solidnych elementów, według normy Europejskiej EN131-2:1993 z wprowadzoną poprawką AC:1993 oraz ISO 1030:1975, ISO 103:1976, oraz przepisem bezpieczeństwa i higieny pracy BGV D 36/GUV-V D 36.

Powierzchnia produkowanej przez nas drabiny malarskiej jest malowana proszkowo, nadaje się do każdej pracy, zarówno w przemyśle, ogrodzie i mieszkaniu. Doskonale sprawdzi się jako drabina do malowania ścian, sufitów, lub jako drabina do malowania dachu, elewacji czy nawet klatki schodowej. Drabina drewniana doskonale sprawdzi się również do ogrodu, czy wszelkich prac domowych na wysokości. Wyróżnia się wyjątkowym zakresem wysokości roboczej, daje możliwość rozstawienia jej na schodach. Wyposażona jest w antypoślizgowe nóżki, co daje pewność jej stabilności. Drabina drewniana w połączeniu z blatem tworzy platformę roboczą. Jej maksymalny udźwig wynosi 120 kg.

Alu Master Nowy Sącz | Drabina drewniana DDRT – Taboret.

Drabina drewniana typu taboret DDRT to wyjątkowo funkcjonalna drabina, która znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Drabina taboret charakteryzuje się wyjątkowo niską wagą, stabilnością i łatwością przechowywania. Doskonale sprawdzi się zarówno jako pomoc w codziennych pracach domowych jak np. prace porządkowe czy dostęp do najwyższych półek, ale również jako pomoc np. w pracach malarskich niewielkich pomieszczeń. Sprawdzi się również idealnie jako drewniana drabina do ogrodu. Drabina taboret posiada stopnie o szerokości 80 mm, umożliwiają swobodne wychodzenie i schodzenie, przy tym wykonana jest bardzo estetycznie i z najwyższej jakości materiałów. Powierzchnia drabiny taboret malowana jest proszkowo, nadaje się do każdej pracy w przemyśle, ogrodzie czy mieszkaniu, a dzięki swoim niewielkim rozmiarom i możliwości złożenia, jej przechowywanie nie stanowi problemu nawet w najmniejszych pomieszczeniach, a jest nieocenioną pomocą w każdym domu i mieszkaniu. Wyposażona jest w antypoślizgowe nóżki dodatkowo stabilizujące drabinę.

Alu Master Nowy Sącz | Drewniana drabina sznurowa

Drabina sznurowa, nazywana również jest drabiną linową, lub drabina ewakuacyjną. Jest to drewniana drabina, wykonana z najwyższej jakości materiałów. Jej największą zaletą jest bardzo wysoka wytrzymałość oraz odporność na wszelkie warunki atmosferyczne. Drabina linowa posiada szerokie zastosowanie, m.in. może być stosowana jako drabina ewakuacyjna, jako drabina dachowa, doskonale sprawdzi się np. do schodzenia w studzienkach kanalizacyjnych, różnego rodzaju zbiornikach itp. Jest niezastąpiona do prowadzenia prac dekarskich czy budowlanych na pochyłych dachach. Drabina sznurowa również sprawdzi się idealnie jako wyposażenie placów zabaw, małpich gajów itp. W naszej ofercie znajdą Państwo drabiny sznurowe o długości 5 m do nawet 15 m, w zależności od potrzeb. Drabina linowa nadaje się do każdej pracy w przemyśle, ogrodzie, jak i mieszkaniu lub jako drabina ewakuacyjna. Jej maksymalny udźwig, wynosi 120kg.

Drabiny sznurowe to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości zastosowania drabiny tradycyjnej. Drabiny sznurowe są podstawowym narzędziem pracy w wielu zawodach – m.in. wykorzystywane są w pracy dekarzy. Często spełniają bardzo ważną funkcję w różnego rodzaju budynkach, jako drabina ewakuacyjna czy przeciwpożarowa. Drabina ewakuacyjna bezsprzecznie musi być wykonana z najwyższej jakości materiałów i my doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Zastosowanie takiej drabiny linowej zwiększa bezpieczeństwo obiektów czy pomieszczeń. Drabiny linowe stanowią często doskonałą zabawę dla najmłodszych – jako wyposażenie placów zabaw czy parków linowych, ale również może być zawieszona w dziecięcym pokoju, nie zajmując wiele miejsca.

Alu Master Nowy Sącz | Ile kosztuje drabina drewniana?

Zastanawiasz się, ile kosztuje drewniana drabina? Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem oraz do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz profesjonalnych drabin aluminiowych lub drewnianych do użytku przemysłowego, czy domowej lub malarskiej drabiny drewnianej, do malowania ścian, dachu, czy klatki schodowej lub drabiny linowej, czy drabiny ewakuacyjnej, nasi przedstawiciele odpowiedzą na wszelkie pytania i podadzą dokładne ceny drabin, które Cię interesują oraz podpowiedzą która drabina najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Z racji tego, że jesteśmy producentem i dystrybutorem drabin aluminiowych i drewnianych, ceny, jakie możemy zaoferować zdecydowanie będą bardzo konkurencyjne.