ALUMASTER | PRODUCENT I DYSTRYBUTOR DRABIN DREWNIANYCH

AluMaster – to jeden z działów firmy Masterfol Nowy Sącz, która działa na runku już od 2006 roku. Naszym głównym celem jest chęć oferowania produktów najwyższej jakości, głównie z polskich materiałów, z zachowaniem norm bezpieczeństwa.

Jesteśmy największym producentem drewnianych drabin malarskich w Małopolsce. W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment drabin, dopasowany do wszelkich zastosowań. Wysoce wykwalifikowany zespół oraz własne zaplecze transportowe pozwalają nam na obsługę kompleksową Klientów indywidualnych, hurtowych, oraz instytucji publicznych.

Funkcjonalność, bezpieczeństwo, wysoka jakość i konkurencyjne ceny drabin drewnianych to coś, co cechuje naszą firmę od początku jej istnienia! AluMaster jest największym dystrybutorem profesjonalnych drabin aluminiowych i drewnianych w Małopolsce, co czyni nas liderem na rynku od wielu lat.

ALU MASTER NOWY SĄCZ | DREWNIANA DRABINA MALARSKA

dystrybutor drabin drewnianych malarskich ddr

ALU MASTER NOWY SĄCZ | DRABINA DREWNIANA DDRT – TABORET.

Drabina drewniana typu taboret DDRT to wyjątkowo funkcjonalna drabina, która znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Drabina taboret charakteryzuje się wyjątkowo niską wagą, stabilnością i łatwością przechowywania. Doskonale sprawdzi się zarówno jako pomoc w codziennych pracach domowych jak np. prace porządkowe czy dostęp do najwyższych półek, ale również jako pomoc np. w pracach malarskich niewielkich pomieszczeń. Sprawdzi się również idealnie jako drewniana drabina do ogrodu. Drabina taboret posiada stopnie o szerokości 80 mm, umożliwiają swobodne wychodzenie i schodzenie, przy tym wykonana jest bardzo estetycznie i z najwyższej jakości materiałów. Powierzchnia drabiny taboret malowana jest proszkowo, nadaje się do każdej pracy w przemyśle, ogrodzie czy mieszkaniu, a dzięki swoim niewielkim rozmiarom i możliwości złożenia, jej przechowywanie nie stanowi problemu nawet w najmniejszych pomieszczeniach, a jest nieocenioną pomocą w każdym domu i mieszkaniu. Wyposażona jest w antypoślizgowe nóżki dodatkowo stabilizujące drabinę.

ALU MASTER NOWY SĄCZ | DREWNIANA DRABINA SZNUROWA

Drabina sznurowa, nazywana również jest drabiną linową, lub drabina ewakuacyjną. Jest to drewniana drabina, wykonana z najwyższej jakości materiałów. Jej największą zaletą jest bardzo wysoka wytrzymałość oraz odporność na wszelkie warunki atmosferyczne. Drabina linowa posiada szerokie zastosowanie, m.in. może być stosowana jako drabina ewakuacyjna, jako drabina dachowa, doskonale sprawdzi się np. do schodzenia w studzienkach kanalizacyjnych, różnego rodzaju zbiornikach itp. Jest niezastąpiona do prowadzenia prac dekarskich czy budowlanych na pochyłych dachach. Drabina sznurowa również sprawdzi się idealnie jako wyposażenie placów zabaw, małpich gajów itp. W naszej ofercie znajdą Państwo drabiny sznurowe o długości 5 m do nawet 15 m, w zależności od potrzeb. Drabina linowa nadaje się do każdej pracy w przemyśle, ogrodzie, jak i mieszkaniu lub jako drabina ewakuacyjna. Jej maksymalny udźwig, wynosi 120kg.

Drabiny sznurowe to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości zastosowania drabiny tradycyjnej. Drabiny sznurowe są podstawowym narzędziem pracy w wielu zawodach – m.in. wykorzystywane są w pracy dekarzy. Często spełniają bardzo ważną funkcję w różnego rodzaju budynkach, jako drabina ewakuacyjna czy przeciwpożarowa. Drabina ewakuacyjna bezsprzecznie musi być wykonana z najwyższej jakości materiałów i my doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Zastosowanie takiej drabiny linowej zwiększa bezpieczeństwo obiektów czy pomieszczeń. Drabiny linowe stanowią często doskonałą zabawę dla najmłodszych – jako wyposażenie placów zabaw czy parków linowych, ale również może być zawieszona w dziecięcym pokoju, nie zajmując wiele miejsca.

ALU MASTER NOWY SĄCZ | ILE KOSZTUJE DRABINA DREWNIANA?

Zastanawiasz się, ile kosztuje drewniana drabina? Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem oraz do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz profesjonalnych drabin aluminiowych lub drewnianych do użytku przemysłowego, czy domowej lub malarskiej drabiny drewnianej, do malowania ścian, dachu, czy klatki schodowej lub drabiny linowej, czy drabiny ewakuacyjnej, nasi przedstawiciele odpowiedzą na wszelkie pytania i podadzą dokładne ceny drabin, które Cię interesują oraz podpowiedzą która drabina najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Z racji tego, że jesteśmy producentem i dystrybutorem drabin aluminiowych i drewnianych, ceny, jakie możemy zaoferować zdecydowanie będą bardzo konkurencyjne.