PRZEMYSŁOWE DRABINY SHRP

OPIS PRODUKTU – DRABINY SHRP ALUMASTER | PRODUCENT I DYSTRYBUTOR DRABIN ALUMINIOWYCH

Firma AluMaster z siedzibą koło miasta Nowy Sącz, zajmuje się przede wszystkim produkcją i dystrybucją profesjonalnych drabin aluminiowych. Jednak wśród szerokiej oferty naszej firmy znajdziesz również drabiny stalowe i drabiny drewniane. Oferowane przez nas drabiny przeznaczone są między innymi do użytku domowego, do pracy w magazynach, w ogrodzie, w budownictwie i wykańczaniu wnętrz, gdzie konieczne są profesjonalne drabiny najwyższej jakości. Firma AluMaster kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, hurtowych oraz instytucji publicznych na terenie całej Polski. Profesjonalne drabiny przemysłowe AluMaster, cechują: funkcjonalność bezpieczeństwo, wysoka jakość materiałów, trwałość i hurtowe ceny. Jeśli poszukujesz dobrych drabin przemysłowych, w naszej ofercie znajdziesz najlepsze propozycje w konkurencyjnych cenach, ze względu na to, że są to drabiny prosto od producenta. Naszym głównym priorytetem jest fakt, aby użytkownicy naszych drabin czuli się przede wszystkim bezpiecznie. Dostarczamy profesjonalne i niezawodne drabiny przemysłowe, które są zgodne z szerokimi normami bezpieczeństwa i wytrzymałości, aby każdy użytkownik czuł się komfortowo.

AluMaster | Producent i dystrybutor aluminiowych drabin przemysłowych

Drabiny AluMaster to produkt, którego nie może zabraknąć w żadnej działalności przemysłowej. Nasze drabiny przemysłowe, cechuje wyjątkowa wytrzymałość, bezpieczeństwo, funkcjonalność i wyjątkowa jakość użytych materiałów. Ze względu na to, że jesteśmy jednocześnie dystrybutorem i producentem drabin przemysłowych, doskonale znamy nawet najmniejszy element naszych produktów, przykładamy wielką wagę do ich jakości i możemy zaproponować konkurencyjne ceny.

Drabina przemysłowa może być wykonana z drewna, stali, jak i z aluminium. Przede wszystkim jednak polecamy nasze profesjonalne drabiny aluminiowe do użytku przemysłowego, ze względu na ich wyjątkowo niewielką wagę, trwałość, łatwość użytkowania i przewożenia kropka drabiny aluminiowe mają dużo lżejszą konstrukcję niż drabiny stalowe czy drabiny drewniane, są również łatwiejsze w konserwacji, w transporcie i przechowywaniu. Bardzo dużym atutem drabin aluminiowych jest ich niewielka cena, a dzięki temu, że firma AluMaster jest zarówno producentem jak i dystrybutorem przemysłowych drabin aluminiowych możesz liczyć na najlepszą cenę na rynku.

ALUMASTER | PRODUCENT I DYSTRYBUTOR DRABIN |PROFESJONALNA DRABINA PRZEMYSŁOWA SHRP

Drabina to przedmiot wykorzystywany w codziennej pracy wielu profesjonalistów, zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Służą jako narzędzie pracy między innymi w pracach budowlanych remontowych czy wykończeniowych kropka doskonale sprawdza się również jako pomoc w pracy związanej z elektryką, w magazynach i wielu innych zawodach. Atrakcyjna cena drabin aluminiowych połączenie z wielofunkcyjność ą daje nam idealny produkt przeznaczony do wszelkich prac na wysokościach.

Jeśli więc szukasz dobrej drabiny aluminiowej jednostronnej, zarazem lekkiej, wytrzymałej i odpornej na warunku atmosferyczne, zwróć uwagę na model SHRP!

Profesjonalna drabina przemysłowa SHRP to jednostronna, rozkladana drabina aluminiowa, która dzięki swojej unikatowej budowie jest niezwykle lekka, wytrzymała, bezpieczna i stabilna. Drabina aluminiowa SHRP jest doskonałym wyborem na przykład dla ekip budowlanych i wykończeniowych. Dzięki swojej wytrzymałości sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach przez bardzo długi czas.

AluMaster | Profesjonalna drabina aluminiowa SHRP | Charakterystyka

Drabina aluminiowa SHRP to jednostronna drabina rozkładana, przeznaczona głównie do prac przemysłowych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Ze względu na swoją wyjątkową wytrzymałość sprawdzi się w każdych warunkach przez bardzo długi okres. Posiada bardzo szeroką platformę roboczą o wymiarach 26 x 28 cm oraz szerokie, ryflowane stopnie. Wyposażona jest w stabilne i bardzo mocne podłużnice aluminiowe co dodatkowo wzmacnia jej konstrukcje. Jak każda nasza drabina aluminiowa dla zwiększenia bezpieczeństwa jej użytkowników wyposażona jest doskonałej jakości stopki antypoślizgowe. Drabina SHRP posiada również poziomo blokadę zabezpieczającą przed dalszym rozwarciem, co dodatkowo zabezpiecza jej użytkownika. Maksymalny udźwig drabiny aluminiowej SHRP wynosi nawet 150 kg.

Drabinę jednostronną SHRP oferujemy w różnych konfiguracjach. Może to być rozkładana drabina: 6-stopniowa, 8-stopniowa, 9-stopniowa, 10stopniowa lub nawet drabina 11-stopniowa, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Drabina SHRP to aluminiowa, jednostronna drabina rozstawna (drabina rozkładana), która idealnie sprawdza się do każdej pracy na wysokości. Ze względu na fakt, że AluMaster jest zarówno producentem i dystrybutorem drabin aluminiowych, cena, jaką możemy zaoferować będzie ceną hurtową.

Mimo tego, że cena drabiny aluminiowej, którą oferujemy, jest wyjątkowo niska, materiały, z których jest ona wykonana, są materiałami najwyższej jakości. Jak każda drabina oferowana przez producenta AluMaster spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa, EN-1: 2025 i EN 131-2:2010 + A2 2017.

AluMaster | Drabina przemysłowa, rozkładana SHRP | Zastosowanie

Drabiny znajdują zastosowanie zarówno w prostych, jak i skomplikowanych pracach na wysokości. Mogą to być pracę zarówno budowlane, remontowe, wykończeniowe, ale również wszelkie prace w domu i okolicy domu. Dzięki doskonałej jakości użytych materiałów korzystanie z naszych drabin aluminiowych pozwala bez nawet najmniejszych problemów wykonywać wszelkie zadania na każdej wysokości. W każdym miejscu pracy zachowanie bezpieczeństwa jest jednym z ważniejszych aspektów. Chodzi tu przede wszystkim o ochronę zdrowia i życia pracowników i wszystkich osób korzystających z drabiny. Zastosowanie drabin aluminiowych AluMaster w pełni zapewnia pełne bezpieczeństwo. Dzięki wykorzystaniu materiału, jakim jest aluminium, drabiny te są lekkie, łatwe w przenoszeniu czy transporcie, ale nie brakuje w nich elementów zabezpieczających jak na przykład stopki antypoślizgowe, czy blokada, która zabezpiecza drabinę przed dalszym rozwarciem. Nasze drabiny wykonane są z najwyższej jakości stopów aluminium, dzięki czemu mogą być wykorzystywane zarówno w lekkich, jak i ciężkich pracach przemysłowych. Dzięki temu, że są wykonane z najwyższej stopów aluminium, znacząco zwiększa się trwałość i żywotność drabin AluMaster. Są one również odporne na wszelkie działanie czynników atmosferycznych i korozję dlatego mogą być używane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń.

Drabina jest przydatna podczas wielu prac. Między innymi: naprawa rynien, dachów, malowanie, praca przy elewacji, prace ogrodowe, wszelkiego rodzaju naprawy instalacji, sprzątanie i prace porządkowe, tapetowanie i inne prace związane z wykończeniem wnętrz oraz przy pracach budowlanych. Warto pamiętać, że w przypadku drabin przemysłowych muszą być one wykonane z najlepszej jakości materiałów, ponieważ są przeznaczone do długotrwałego i intensywnego użytkowania.

AluMaster | Profesjonalne drabiny aluminiowe | Na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Przed zakupem konkretnego modelu drabiny aluminiowej warto zastanowić się, jaki będzie charakter w większości zadań, do których będzie wykorzystywana drabina, na jakiej wysokości będziemy wykonywać pracę, na jakim podłożu, jak bardzo jest ono stabilne i równe, z jaką intensywnością będziemy wykorzystywać drabinę i jak trwałą drabinę chcemy zakupić. Jeśli zależy Ci, aby mieć drabinę aluminiową najwyższej jakości, polecamy drabinę SHRP, niezależnie czy ma to być drabina aluminiowa 6-stopniowa, 8-stopniowa, drabina 10-stopniowa czy drabina 11-stopniowa. Drabina aluminiowa rozstawna SHRP to najlepszy wybór do każdej pracy przemysłowej.

ALUMASTER | JEDNOSTRONNA DRABINA ALUMINIOWA SHRP | PODSUMOWANIE

 • Co przede wszystkim charakteryzuje nasze drabiny SHRP?
 • Szeroka platforma robocza o wym. 26x28cm.
 • Jednostronna drabina rozkładana.
 • Szerokie ryflowane stopnie.
 • Stabilne i mocne podłużnice aluminiowe.
 • Stopki antypoślizgowe.
 • Pozioma blokada zabezpiecza przed dalszym rozwarciem drabiny.
 • Ta drabina dzięki swojej unikatowej budowie jest niezwykle wytrzymała stabilna. Jest doskonałym wyborem dla ekip budowlanych . Sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach na bardzo długi czas.
 • Maksymalny udźwig drabiny 150kg.
 • Oferowana w różnych konfiguracjach: drabina aluminiowa 6-stopniowa, 8-stopniowa, 10-stopniowa lub nawet 11-stopniowa.
 • Jak każda dobra drabina aluminiowa, spełnia najważniejsze normy: EN 131-1: 2015, EN 131-2: 2010 + A2 2017.