DOMOWE DRABINY ORW

Jest wiele sytuacji w życiu, kiedy zastanawiasz się nad tym, jak odpowiednio wyposażyć swoje mieszkanie. Niezależnie od tego, czy jest to remont, czy decydujesz się na wybór nowych mebli, są osoby, które również zastanawia się nad wyborem odpowiedniej drabiny do domu. Ta może okazać się świetnym rozwiązaniem niezależnie od tego, czy wykonujesz małe prace budowlane, czy też myślisz nad wyborem mebli na wymiar, które będą wysokie. Meble te mogą sprawiać problem ze względu na to, że na górnych partiach trudno będzie umieszczać wybrane produkty. Posiadając jednak odpowiednią drabinę domową, którą bez problemu będziesz mógł schować w wielu miejscach, będziesz mógł zadbać o to, aby wysoka szafa była cała wyposażona w asortyment codziennego użytku, a dodatkowo będziesz mógł wykonać drobne prace remontowe w swoim domu. Nasza firma Alumaster spod Nowego Sącza proponuje swoim klientom bogaty wybór drabin domowych. Tym razem w naszej ofercie znajdziesz drabinę domową ORW, która dostępna jest w wielu wariantach wysokości. Poznaj charakterystykę oraz zastosowanie drabiny, oraz sprawdź, jakie ma parametry.

PROFESJONALNA DRABINA DOMOWA - CHARAKTERYSTYKA

Drabina ta posiada 2 stopnie, które są usytuowane na danej wysokości. Wyposażona jest ona w szerokie wygodne stopnie, dzięki czemu bez problemu będziesz mógł wykonywać na niej wybrane czynności. Drabina ta jest bezpieczna przy wchodzeniu i schodzeniu. Ta drabina do domu jest wykonana ze stalowych profili, co sprawia, że konstrukcja całej drabiny jest sztywna, a dodatkowo gwarantuje dużą wytrzymałość i trwałość przez bardzo długi czas. Drabinę tę będziesz mógł swobodnie stosować w domowym zaciszu, ale także idealnie spisze się w garażu, czy w drobnych pracach na zewnątrz. Główną zaletą tej drabiny jest to, że zajmuje bardzo mało miejsca i jest łatwa w przechowywaniu. Możesz schować ją w dowolnym kącie i nie będzie przeszkadzała podczas codziennych czynności. Będzie więc idealnym rozwiązaniem do każdego domu. W naszej ofercie drabinę tego modelu znajdziesz jedynie w wersji dwustopniowej, jednak w naszej ofercie możesz dodatkowo znaleźć drabiny domowe 3-stopniowe, drabiny domowe 4-stopniowe i wiele innych. Drabina domowa ORW posiada szerokie stopnie, dzięki którym wygodnie będziesz mógł wchodzić po drabinie. Jest ona spawana z litych profili stalowych. Posiada powierzchnię malowaną farbą epoksydową, dzięki czemu możesz być pewny, że spełni ona Twoje oczekiwania, a co najważniejsze służyć Ci będzie przez bardzo długi czas. Dzięki temu, że posiada niewielkie rozmiary, będziesz mógł schować ją w dowolnie wybranym miejscu. Udźwig tej drabiny do domu to 150 kilogramów. Ta drabina jest więc wystarczająca dla wielu osób. W naszej ofercie znajdziesz również wiele innych drabin, takich jak drabiny domowe drewniane i aluminiowe, dlatego warto, abyś zapoznał się z bogatą ofertą naszej firmy.

DRABINY ORW - RÓŻNORODNOŚĆ ZASTOSOWAŃ.

DRABINA DOMOWA ORW I JEJ RÓŻNORODNOŚĆ ZASTOSOWAŃ.

Dzięki temu, że drabina ta posiada szerokie stopnie i dodatkowo posiadają antypoślizgową powłokę, można ją wykorzystać w wielu sytuacjach. Jest ona idealnym rozwiązaniem do domu. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, możesz wykorzystać ją jako drabinę do szafy, którą trudno zagospodarować w wyższych partiach, jak również będzie to idealne rozwiązanie do różnych drobnych prac remontowych. Ale czy to jedyne zastosowanie tej drabiny. Oczywiście, że nie. Drabinę tę możesz bowiem wykorzystać w wielu miejscach. Jest to ciekawe rozwiązanie do sklepów, gdzie z wyższych regałów będziesz musiał ściągnąć potrzebny asortyment. W małych sklepach taka właśnie drabina będzie idealna, ponieważ bez problemu będziesz mógł schować ją pod ladą, dzięki temu że jest kompaktowa. Oczywiście drabinę tę można również wykorzystać w ogrodzie lub na tarasie podczas montowania kwietników na pewnej wysokości. Drabina ta jest więc świetnym rozwiązaniem nie tylko do domu. Oprócz tego drabinę tę możesz wykorzystać również w wielu innych miejscach przez to, że jest stabilna. Zastosowanie drabiny domowej ORW jest więc zróżnicowane i tylko od ciebie zależy, gdzie i do czego ją wykorzystasz. Nasza firma Alumaster oferuje tę drabinę w wielu wariantach wysokości, abyś mógł dopasować ją do swoich potrzeb. Jeśli to jednak dla Ciebie za mało nasza oferta zawiera drabiny domowe 3 stopniowe i 4 stopniowe, drewniane i aluminiowe, dlatego warto zapoznać się z naszą ofertą.

SPRAWDŹ WYMIARY ORAZ CENY DRABIN ORW.

Drabina domowa ORW dostępna jest w wielu wariantach. Zapoznaj się więc ze wszystkimi modelami, jakie oferuje nasza firma i postaw na sprawdzony model, który służy Ci będzie przez długi czas.

Model ORW 02 – Model ten posiada 795 mm wysokości, przy czym stopień drugi usytuowany jest na wysokości 456 mm. Rozstaw nóg wynosi 477 mm. Waga tej drabiny to 5,1 kg.

Model ORW 03 – Model ten posiada 1025 mm wysokości, przy czym stopień drugi usytuowany jest na wysokości 684 mm. Rozstaw nóg wynosi 530 mm. Waga tej drabiny to 6,7 kg.

Model ORW 04 – Model ten posiada 1255 mm wysokości, przy czym stopień drugi usytuowany jest na wysokości 912 mm. Rozstaw nóg wynosi 570 mm. Waga tej drabiny to 8,6 kg.

Model ORW 3D – Model ten posiada 1035 mm wysokości, przy czym stopień drugi usytuowany jest na wysokości 489 mm. Rozstaw nóg wynosi 530 mm. Waga tej drabiny to 7,5 kg.

CENA DRABINY DOMOWEJ ORW.

Cena zależna jest od wysokości i szerokości danej drabiny domowej ORW. Cena ta uwzględnia w sobie wysoką jakość materiałów, z jakich jest wykonana oraz ilość tych materiałów. Jeśli wiec zastanawiasz się, ile kosztuje drabina domowa ORW, to poniżej znajdziesz wykaz cen netto za dany model tej drabiny. W porównaniu cena ta jest konkurencyjna na polskim rynku!

Model ORW 02 – Drabinę tę zakupisz za jedyne 112,73 zł netto.

Model ORW 03 – Drabinę tę zakupisz za jedyne 112,73 zł netto.

Model ORW 04 – Drabinę tę zakupisz za jedyne 198,18 zł netto.

Model ORW 3D – Drabinę tę zakupisz za jedyne 180 zł netto.

CZY DRABINA DOMOWA ORW JEST BEZPIECZNA?

Pomimo tego, że drabina ta jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, posiada szerokie i wygodne stopnie, na których można swobodnie stawać. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że jest ona zgodna z najnowszymi normami bezpieczeństwa, takimi jak EN 131-1: 2015 oraz EN 131 – 2 : 2010 + A2 2017. Normy te spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa, abyś podczas prac domowych nie martwił się o swoje zdrowie.

DRABINY ORW IDEALNE DO KAŻDEGO DOMU I NA KAŻDĄ KIESZEŃ.

Jak zauważyłeś, drabina ta idealna będzie do każdego domu, a co najważniejsze ich cena nie jest wygórowana. To właśnie dzięki nim będziesz mógł wykonywać codzienne prace porządkowe w swoim mieszkaniu bez problemów, a dodatkowo drabinę tę będziesz mógł przechowywać w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. Pomoże Ci ona w wielu sytuacjach również na zewnątrz. Bez problemu będziesz mógł ją wykorzystać do wielu pracach, jeżeli spełni ona wymagania wysokościowe. Nasza firma Alumaster spod Nowego Sącza oferuje tę drabinę na terenie całej Małopolski. Jesteśmy producentem i dystrybutorem drabin aluminiowych, dzięki czemu nasze produkty znajdziesz w sklepach w Krakowie, Nowym Sączu, Limanowej, Gorlicach i wielu innych miastach. Drabina ORW jest więc stworzona dla Ciebie, dlatego nie czekaj dłużej, tylko już dziś zapoznaj się z bogatą ofertą, jaką oferuje nasza firma.