Opis produktu

AluMaster | Producent i dystrybutor drabin ALW

AluMaster, jest największym w Małopolsce producentem i dystrybutorem drabin aluminiowych. W swojej ofercie posiadamy bardzo szeroki asortyment drabin aluminiowych, drewnianych i stalowych. W tym m.in. profesjonalne drabin ALW przede wszystkim do zastosowań domowych. Nasza wykwalifikowana kadra kompleksową obsługuje zarówno Klientów indywidualnych, hurtowych, jak i instytucje publiczne w całej Polsce. A ze względu na to, że AluMaster jest zarówno producentem, jak i dystrybutorem drabin, możemy zaoferować hurtowe ceny drabin naszych drabin domowych!

 

Drabiny ALW, to profesjonalne drabiny przeznaczone głównie do domu. Bezpieczeństwo, funkcjonalność, wysoka jakość wykonania i hurtowe ceny drabin domowych, przemysłowych i malarskich – to głównie cechuje naszą firmę, od samego początku jej funkcjonowania. AluMaster to firma z siedzibą w Kamionce Małej, koło Nowego Sącza. Jesteśmy największym w Małopolsce producentem i dystrybutorem drabin aluminiowych. Jesteśmy również największym dystrybutorem drabin aluminiowych, co czyni nas liderem w sprzedaży drabin, już od 15 lat.

Jeśli poszukujesz profesjonalnej drabiny do domu, w naszej ofercie znajdziesz mnóstwo propozycji prosto od producenta, z dbałością o nawet najmniejsze szczegóły.

ALUMASTER | JEDNOSTRONNE, ALUMINIOWE, DRABINY DOMOWE ALW

Drabiny ALW to w pełni profesjonalne, aluminiowe drabiny domowe. Są to całkowicie bezpieczne i funkcjonalne drabiny przeznaczone do wszelkich prac w domu – jak remonty, malowanie, jako pomoc w czynnościach porządkowych, czy dostępie do najwyższych półek Twojej szafy, garderoby lub kuchni oraz wszelkich prac na zewnątrz domu i w ogrodzie. W ostatnich latach coraz częściej nasze meble konstruowane są tak, aby sięgać sufitu, dzięki czemu nie tracimy wolnej przestrzeni nad meblami. Jednak tu pojawia się problem, który my rozwiązujemy, czyli jak bezpiecznie dosięgnąć najwyższych półek?

ALUMASTER – PRODUCENT DRABIN DOMOWYCH | DRABINY ALW

Wśród licznych produktów, jakie znajdziesz w naszej ofercie, mamy między innymi jednostronne drabiny aluminiowe. Produkujemy wyłącznie profesjonalne, solidne i godne zaufania i dobre drabiny aluminiowe, które idealnie sprawdzą się jako pomoc w codziennych czynnościach domowych, ogrodniczych, czy remontowych, gdzie niezbędne jest podwyższenie.

Drabina do domu to produkt, który przyda się każdemu domownikowi. Nasze drabiny domowe, cechują się wyjątkową wytrzymałością z racji zastosowania na etapie produkcji najlepszej jakości materiałów. Jesteśmy zarówno największym dystrybutorem, jak i producentem drabin domowych ALW, więc doskonale znamy nawet najmniejszy element naszych produktów i możemy oferować hurtowe ceny drabin domowych. Drabina ALW to drabina aluminiowa składana, dzięki czemu jej przechowywanie nie będzie problemem.

ALUMASTER – PRODUCENT DRABIN DOMOWYCH | DRABINY ALW

Wśród licznych produktów, jakie znajdziesz w naszej ofercie, mamy między innymi jednostronne drabiny aluminiowe. Produkujemy wyłącznie profesjonalne, solidne i godne zaufania i dobre drabiny aluminiowe, które idealnie sprawdzą się jako pomoc w codziennych czynnościach domowych, ogrodniczych, czy remontowych, gdzie niezbędne jest podwyższenie.

Drabina do domu to produkt, który przyda się każdemu domownikowi. Nasze drabiny domowe, cechują się wyjątkową wytrzymałością z racji zastosowania na etapie produkcji najlepszej jakości materiałów. Jesteśmy zarówno największym dystrybutorem, jak i producentem drabin domowych ALW, więc doskonale znamy nawet najmniejszy element naszych produktów i możemy oferować hurtowe ceny drabin domowych. Drabina ALW to drabina aluminiowa składana, dzięki czemu jej przechowywanie nie będzie problemem.

ALUMASTER | PROFESJONALNA DRABINA ALW | CHARAKTERYSTYKA

Drabina do domu może być zarówno wykonana z drewna, jak i z aluminium, jednak przede wszystkim rekomendujemy drabiny aluminiowe, ze względu na ich wyjątkowo niską wagę i łatwość użytkowania. Drabiny aluminiowe, przede wszystkim mają zdecydowanie lżejszą konstrukcję niż domowe drabiny drewniane, są również łatwiejsze między innymi w konserwacji i przechowywaniu. Drabiny aluminiowe mają też bardzo mocną budowę, przy czy są stosunkowo lekkie i odporne na korozję i warunki zewnętrzne.

Drabina ALW to aluminiowa profesjonalna drabina jednostronna, która idealnie nadaje się do wszelkich prac domowych oraz remontowych. Wyposażona jest m.in. w stopki antypoślizgowe oraz pałąk, które zdecydowanie zwiększają bezpieczeństwo jej użytkowania. Dodatkowo każda oferowana przez nas drabina, została wyposażona w dodatkowy plastikowy hak, umożliwiający zawieszenie np. wiaderka.

Drabina domowa ALW, wyposażona może być w dowolną liczbę szczebli-od dwóch, do nawet ośmiu, w zależności od określonych potrzeb. W tym od pięciostopniowej drabiny dodatkowo wyposażone zostają w dodatkowy pas bezpieczeństwa. Jednostronna drabina ALW, wyposażona jest w 8 mm, ryflowane szczeble i szeroką, również ryflowaną platformę roboczą, o wymiarach 25 x 25 cm.

Drabina domowa ALW, produkowana jest przez nas w dwóch wariantach — również w zależności od określonych potrzeb. Może to być drabina z maksymalnym udźwigiem do 120 kg lub z maksymalnym udźwigiem 150 kg, w zależności, do jakich zastosowań będzie wykorzystywana.

Nasze jednostronne drabiny aluminiowe ALW, produkowane są zgodnie z normami: EN 131-1: 2015, EN 131-2: 2010 + A2 2017. Co daje pełną gwarancję jakości i bezpieczeństwa.

ALUMASTER | JEDNOSTRONNA DRABINA ALUMINIOWA ALW | ZASTOSOWANIE

Wieszanie firanek, porządki w pawlaczach, odkurzanie wysokich szaf, dostęp do najwyższych półek w kuchni, wymiana żarówki oraz malowanie i inne prace remontowe i ogrodowe. Do każdej z tych czynności niezbędne jest podwyższenie. Na pewno słyszeliście kiedykolwiek stwierdzenie, że najwięcej wypadków zdarza się w domu. Dlaczego? Dokładnie dlatego, że do takich czynności wykorzystujemy przedmioty, które nie są do tego przeznaczone, jak np. Krzesła, stoły, kanapy itp. Aby w pełni zapewnić sobie i innym domownikom bezpieczeństwo na podwyższeniu, niezbędna staje się drabina domowa. Jej funkcjonalność, wysoka jakość wykonania oraz wszelkie dodatki, w jakie została wyposażona, takie jak np. antypoślizgowe nóżki zapobiegające przypadkowemu przesunięciu, pas bezpieczeństwa, czy pałąk, zapewniają w pełni bezpieczną pracę na podwyższeniu każdego domownika.

Drabiny domowe dostępne w ofercie AluMaster wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania, zastosowaniem materiałów gwarantujących najwyższą odporność na nacisk, jak i pełną stabilność konstrukcji. Jeśli martwisz się o jej przechowywanie, również już nie musisz! Jednostronna drabina aluminiowa ALW jest to drabina aluminiowa składana i po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu jej przechowywanie nie jest wcale trudne. Wystarczy jeden wolny kąt w Twoim domu, piwnicy czy garażu. Nie musisz również martwić się o działanie czynników atmosferycznych. Ponieważ dzięki zastosowaniu najwyższej jakości aluminium, nie wpływają one na zmniejszenie funkcjonalności drabiny domowej ALW.

Z głównych atutów dostępnych w AluMaster produktów, wymieniamy przede wszystkim: dodatkowe zabezpieczenia, między innymi zabezpieczenie przed przypadkowym rozsunięciem się, antypoślizgowe stópki, szerokie i bardzo wygodne stopnie i praktyczną platformę. Nasze jednostronne, aluminiowe drabiny domowe ALW, są na tyle odporne na działanie wszelkich czynników, że z powodzeniem mogą być wykorzystywane zarówno w warunkach domowych, jak i na zewnątrz. Bez znaczenia, czy jest to drabina aluminiowa trzystopniowa, 4-stopniowa, 5-stopniowa, czy nawet 8-stopniowa. Każdy użytkownik ma zagwarantowane pełne bezpieczeństwo podczas korzystania. Ostatnim atutem, ale niemniej ważnym w przypadku drabin domowych firmy AluMaster, jest estetyka wykonania, do której również przykładamy wielką wagę, wiedząc, że nikt nie chce mieć wielkiego aluminiowego brzydkiego „mebla” w swoim domu.

Dodatkowo niezależnie, czy będzie to drabina aluminiowa 4-stopniowa, 5-stopniowa, czy 8-stopniowa, będzie tak samo stabilna!

ALUMASTER | JEDNOSTRONNA DRABINA ALUMINIOWA ALW | PODSUMOWANIE

Co przede wszystkim charakteryzuje nasze drabiny?

– Aluminiowa profesjonalna drabina jednostronna idealnie nadająca się do wszelkich prac domowych oraz remontowych, budowlanych czy ogrodniczych.

– Wyposażona jest w stopki antypoślizgowe.

– Wyposażona jest w dodatkowy pałąk zdecydowanie zwiększa bezpieczeństwo użytkowników.

– Dodatkowo każda oferowana przez nas drabina ALW wyposażona jest w dodatkowy hak, umożliwiający zawieszenie np. wiaderka, czy innych potrzebnych przymiotów przy pracy na wysokości.

– Dowolna liczba szczebli w zależności od zapotrzebowania. Może to być drabina aluminiowa trzystopniowa, czterostopniowa, pięciostopniowa, lub nawet ośmiostopniowa.

– Jest lekka, ale przy tym wyjątkowo stabilna.

– Od modeli drabiny aluminiowej 5-stopniowej, wyposażona zostaje w dodatkowy pas bezpieczeństwa

– Posiada szczeble ryflowane o szerokości 8 cm

– Posiada wyjątkowo szeroką ryflowaną platformę roboczą o wymiarach aż 25 x 25 cm

– Jest to drabina aluminiowa składana, dzięki czemu nie ma problemów z jej przechowywaniem

– Nasza jednostronna drabina aluminiowa, produkowana jest w dwóch wariantach: z maksymalnym udźwigiem do 120 kg, oraz z maksymalnym udźwigiem do 150 kg.

– Jako że jesteśmy jednocześnie dystrybutorem drabin aluminiowych, i producentem drabin aluminiowych, możemy zapewnić, że dobre drabiny aluminiowe, są zgodne z normą EN 131-1: 2015 i EN 131-2: 2010 + A2 2017. A nasze są!

AluMaster oferujemy hurtowe ceny drabin domowych!

Jeśli więc potrzebna jest w Twoim domu dobra drabina domowa, niezależnie czy jednostronna drabina aluminiowa, dwustronna drabina aluminiowa, czy trzystopniowa, czterostopniowa, pięciostopniowa czy nawet ośmiostopniowa, serdecznie polecamy nasze domowe drabiny aluminiowe.

AluMaster — Producent i dystrybutor drabin aluminiowych | Nowy Sącz | Małopolska