DRABINA DOMOWA MULTI ROZKŁADANA

Wielu majsterkowiczów niejednokrotnie stara się coś ulepszyć w swoim domu. Niezależnie od tego, czy jest to montaż nowoczesnych lamp zewnętrznych, czy odnowa szpalet wokół okien, aby wykonać takie czynności niezbędna będzie do tego odpowiednia drabina. Profesjonalna aluminiowa drabina domowa Multi sprawi, że bez problemu będziesz mógł wykonać wokół swojego domu drobne czynności. Drabina ta ma wiele zastosowań, ponieważ możesz ją rozłożyć w wieloraki sposób. Można ją rozstawić w taki sposób, aby uzyskać wysoką drabinę, której nie trzeba opierać o ścianę, co pozwoli Ci dostać się do wielu trudno dostępnych miejsc. Drabina ta może zastąpić również rusztowanie, pozwalając Ci zyskać powierzchnię, po której będziesz się mógł poruszać na pewnej wysokości. Ta aluminiowa drabina rozkładana umożliwi Ci wykonać wiele praca samodzielnie, bez konieczności zamawiania specjalisty. Takie rozwiązanie wpłynie pozytywnie na Twoje oszczędności, dlatego warto, abyś zapoznał się z tym, jakie zalety posiada ta drabina aluminiowa rozstawna i do czego możesz ją wykorzystać.

WIELOFUNKCYJNA DRABINA DOMOWA

CHARAKTERYSTYKA PROFESJONALNEJ DRABINY DOMOWEJ MULTI.

Drabina ta dzieli się na dwa modele, które różnią się wyłącznie liczbą stopni. Posiadają one stabilną i lekką konstrukcję, co pozwoli Ci na jej łatwe przechowywanie, a także możliwość łatwego transportu samochodem do innych miejsc. Nasza firma Alumaster stara się dostarczać swoim klientom najlepsze produkty, które są bezpieczne. Aluminiowa drabina domowa Multi posiada bieżniki antypoślizgowe. Ma ona mnóstwo zastosowań i można wykorzystać ją w domu, ogrodzie, jak również na tarasie. Ta aluminiowa drabina domowa jest bardzo kompaktowa, dzięki czemu schowasz ją w dowolnym miejscu. Multi funkcyjna drabina aluminiowa cieszy się sporym zainteresowaniem klientów, ponieważ można ją wykorzystać zarówno w swoim domowym zaciszu, jak również zakupić ją do swojej firmy. Wyposażona jest ona stopki antypoślizgowe oraz dwa stabilizatory, co zwiększa jej stabilność oraz wpływa na bezpieczeństwo użytkownika. Można ją rozłożyć w pięciu konfiguracjach, dzięki czemu możesz z niej korzystać w wielu trudno dostępnych miejscach. Posiada ona udźwig do 150 kg, dlatego w 100% w spełni ona Twoje oczekiwania. Drabina ta wykonana jest zgodnie z normą EN 131. Ta drabina wielofunkcyjna z podestem jest więc świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto lubi sam wykonywać wiele czynności na wysokości. Możesz z niej zrobić drabinę z podestem, dzięki czemu zastąpi ona rusztowanie, jak również użyć jej w inny sposób, ponieważ ta drabina aluminiowa ma możliwość rozłożenia i rozstawienia w dowolnie wybranym miejscu.

MULTI DRABINA DOMOWA ALUMINIOWA — JEJ ZASTOSOWANIE.

Spośród wielu modeli drabin, ta drabina posiada mnóstwo zastosowań. Można ją wykorzystać w każdej pracy na wysokości, ponieważ nie potrzebujesz do niej oparcia. Ta rozkładana rozstawna aluminiowa drabina pozwoli Ci wykonać niezbędne prace w sadzie przy obcinaniu drzewek, jak również przy zbiorze owoców. Jest ona używana przez wielu rolników, którzy stawiają na wysoką jakość i bezpieczeństwo. Kolejnym ciekawym zastosowaniem tej drabiny są prace związane z ogrodem. Dzięki temu, że ta drabina aluminiowa jest rozkładana, możesz stworzyć z niej rusztowanie z podestem, co ułatwi Ci strzyżenie żywopłotu czy pielęgnacje tui. Tę drabinę możesz również wykorzystać na swoim tarasie, ponieważ dzięki temu, że ma możliwość stworzenia rusztowania, możesz dostać do wielu trudno dostępnych miejsc. Ułatwi Ci ona przykładowo montaż markizy lub prace związane z remontem. Wykonując z niej drabinę rozstawną, będziesz mógł dostać się wysoko w celu zamontowania wielu dekoracji domowych. Ale czy to jedyne zastosowanie tej drabiny? Może ona również spisać się w garażu, w celu dostania się do wyżej położonych partii zabudowania. Wiele osób nad garażem posiada również mały stryszek, w którym umieszcza wszystkie niezbędne produkty do wielu prac. Drabina ta ułatwi dostęp do takiego miejsca, przez co jest ona chętnie wybierana przez tysiące osób. Również w domu możesz wykorzystać ją do różnych prac. Dzięki takiej drabinie bezpiecznie zamontujesz żyrandol, karnisz, pomalujesz sufit czy posprzątasz klatkę schodową. Jak widać, drabina ta ma mnóstwo zastosowań i jest ona dostępna w konkurencyjnej cenie.

WYMIARY I CENA ALUMINIOWEJ DRABINY DOMOWEJ MULTI.

Tą wielofunkcyjną drabinę z podestem dostarczamy w dwóch wariantach. W naszej ofercie dostępna jest drabina domowa 4 stopniowa, jak również 3 stopniowa.

Drabina domowa aluminiowa 4 stopniowa Multi ma następujące wymiary — Tworząc z niej rusztowanie z podestem, rozstaw nóg wynosi 2670 mm. Po złożeniu ma ona 1003 mm wysokości, natomiast tworząc z niej drabinę domową rozstawną, posiada ona przestrzeń roboczą o maksymalnej wysokości 2260 mm.

Drabina aluminiowa domowa 3 stopniowa ma następujące wymiary — Tworząc z niej rusztowanie z podestem, rozstaw nóg wynosi 2417 mm. Po złożeniu ma ona 862 mm wysokości, natomiast tworząc z niej drabinę rozstawną, posiada ona przestrzeń roboczą o maksymalnej wysokości 1695 mm.

CENA DRABINY DOMOWEJ ALUMINIOWEJ MULTI.

Ceny wielu drabin uzależnione są od ich rozmiarów, jak również materiałów, z jakich zostały wykonane. W naszej ofercie może znaleźć dwa modele drabiny Multi.

Drabina Multi 4 x 4 – ten model drabiny zakupisz za jedyne 470,91 zł netto.

Drabina Multi 4 x 3 – ten model drabiny zakupisz za jedyne 381,82 zł netto.

CZY ALUMINIOWA DRABINA DOMOWA MULTI JEST BEZPIECZNA?

Drabina ta, jak wszystkie inne drabiny, które produkujemy, są zgodne z najnowszymi normami bezpieczeństwa, które są opracowane przez odpowiednie instytucje. Tworzymy je z najlepszych materiałów, a antypoślizgowe stópki i podesty pomogą Ci utrzymać równowagę nawet na większych wysokościach. Drabiny te są lekkie i łatwe w transporcie. Sam jesteś w stanie rozłożyć każdą z dostępnych w naszej ofercie drabin. Ten model drabiny domowej wykonany jest z wysokiej jakości aluminium, dzięki czemu jest ona w stanie unieść osobę do 150 kg. Spełni więc ona wymagania wielu klientów, a co najważniejsze zadba o bezpieczeństwo podczas wielu prac na wysokości.

PODSUMOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI DLA ALUMINIOWEJ DRABINY DOMOWEJ MULTI.

Drabina ta dostępna jest na każdą kieszeń. Jeśli potrzebujesz drabiny, która spełni Twoje wymagania i będziesz mógł ją użyć w wielu miejscach, warto jest zainwestować w aluminiową drabinę domową Multi. Dzięki antypoślizgowym stopką oraz stopniom będziesz mógł bez problemu poruszać się po niej w każdym miejscu. Cena aluminiowej drabiny domowej Multi spełni Twoje oczekiwania, ponieważ zakupisz ją za 381,82 zł lub 470,91 zł netto. Drabina ta jest łatwa w przewożeniu, jak również przechowywaniu. Do jej rozkładania nie potrzebujesz pomocy osób trzecich.

Jeśli jesteś zainteresowany tą drabiną, zapraszamy do kontaktu. Nasza firma Alumaster jest dystrybutorem drabin aluminiowych na terenie całej Małopolski. Znajdziesz u nas mnóstwo ciekawych propozycji, dzięki którym będziesz mógł swobodnie wykonywać różne prace domowe, jak również związane z Twoją działalnością, tanio i bezpiecznie.