DHR

AluMaster | Producent i dystrybutor drabin domowych DHR

AluMaster, jako największy w Małopolsce producent i dystrybutor drabin, w swojej ofercie posiada bardzo szeroki asortyment drabin zarówno aluminiowych, drewnianych, jak i stalowych. W tym właśnie m.in. drabiny domowe DHR przeznaczone jednak nie tylko do użytku domowego. Nasza kadra kompleksowo obsługuje zarówno Klientów indywidualnych, hurtowych, jak i instytucje publiczne w całej Polsce. A ze względu na to, że jesteśmy zarówno dystrybutorem, jak i producentem drabin, mamy możliwość zaoferować konkurencyjne ceny drabin.

Drabiny DHR, to wyjątkowo funkcjonalne drabiny przeznaczone głównie do domu. Ich wysokie bezpieczeństwo, wysoka jakość wykonania, funkcjonalność i najlepsze ceny sprawiają, że AluMaster może śmiało konkurować z największymi firmami w całej Polsce!. Od samego początku funkcjonowania firmy AluMaster, przyświeca nam myśl, aby oferować wyjątkowe produkty, o najwyższym stopniu bezpieczeństwa, z najlepszych materiałów i z dbałością o nawet najmniejsze szczegóły.

AluMaster to firma z siedzibą w Kamionce Małej, koło Nowego Sącza. Fakt, że jesteśmy największym w Małopolsce producentem i dystrybutorem drabin aluminiowych, drewnianych i stalowych, czyni nas liderem w sprzedaży drabin na polskim rynku, już od ponad 15 lat.

Jeśli poszukujesz profesjonalnej i w pełni bezpiecznej drabiny do domu lub do firmy, w naszej ofercie znajdziesz mnóstwo propozycji. U nas otrzymasz produkt prosto od producenta dzięki czemu zyskujesz gwarancję najwyższej jakości każdego produktu.