ALUMASTER | PRODUCENT I DYSTRYBUTOR DRABIN DOMOWYCH DHR

AluMaster, jako największy w Małopolsce producent i dystrybutor drabin, w swojej ofercie posiada bardzo szeroki asortyment drabin zarówno aluminiowych, drewnianych, jak i stalowych. W tym właśnie m.in. drabiny domowe DHR przeznaczone jednak nie tylko do użytku domowego. Nasza kadra kompleksowo obsługuje zarówno Klientów indywidualnych, hurtowych, jak i instytucje publiczne w całej Polsce. A ze względu na to, że jesteśmy zarówno dystrybutorem, jak i producentem drabin, mamy możliwość zaoferować konkurencyjne ceny drabin.

Drabiny DHR, to wyjątkowo funkcjonalne drabiny przeznaczone głównie do domu. Ich wysokie bezpieczeństwo, wysoka jakość wykonania, funkcjonalność i najlepsze ceny sprawiają, że AluMaster może śmiało konkurować z największymi firmami w całej Polsce!. Od samego początku funkcjonowania firmy AluMaster, przyświeca nam myśl, aby oferować wyjątkowe produkty, o najwyższym stopniu bezpieczeństwa, z najlepszych materiałów i z dbałością o nawet najmniejsze szczegóły.

AluMaster to firma z siedzibą w Kamionce Małej, koło Nowego Sącza. Fakt, że jesteśmy największym w Małopolsce producentem i dystrybutorem drabin aluminiowych, drewnianych i stalowych, czyni nas liderem w sprzedaży drabin na polskim rynku, już od ponad 15 lat.

Jeśli poszukujesz profesjonalnej i w pełni bezpiecznej drabiny do domu lub do firmy, w naszej ofercie znajdziesz mnóstwo propozycji. U nas otrzymasz produkt prosto od producenta dzięki czemu zyskujesz gwarancję najwyższej jakości każdego produktu.

OPIS PRODUKTU – ALUMINIOWE DRABINY DHR

AluMaster Nowy Sącz | Aluminiowa drabina dwustronna “taboret” DHR

Drabiny DHR to profesjonalne, dwustronne drabiny domowe typu „taboret”. Są to bezpieczne i bardzo funkcjonalne, lekkie drabiny przeznaczone do użytku w domu – pomocne w codziennych czynnościach jak np. remonty, malowanie, porządki, czy dostęp do półek na wysokości w szafie, garderobie lub kuchni. Z powodzeniem można używać drabin DHR do wszelkich prac na zewnątrz, np. w ogrodzie. W ostatnich, trendy w budownictwie i wykańczaniu wnętrz powodują, że nasze konstruowane są tak, aby sięgać sufitu, przez co nie tracimy przestrzeni nad meblami. Jak bezpiecznie dosięgnąć najwyższych półek? Najbezpieczniej za pomocą drabiny domowej np. typu taboret – drabiny aluminiowej DHR. Fakt, że jest to aluminiowa, dwustronna, lekka, składana i rozkładana drabina, czyni ją drabiną w pełni uniwersalną.

AluMaster Nowy Sącz – Producent drabin domowych | Drabina „taboret” DHR

Wśród wielu produktów, jakie posiadamy w naszej ofercie, znajdziesz m.in. tą lekką obustronną drabinę “taboret” DHR, która idealnie nadaje się do prac domowych oraz remontowych. Jest to dwustronna drabina aluminiowa, produkowana przez nas z najwyższej jakości materiałów, aby w efekcie uzyskać produkt trwały, stabilny i w pełni bezpieczny. Ta lekka, domowa drabina taboret, idealnie sprawdzą się jako pomoc w codziennych czynnościach domowych, ogrodniczych, czy remontowych, gdzie konieczne jest niewielkie podwyższenie. Drabina domowa to produkt, który z pewnością przyda się w każdym gospodarstwie domowym. Drabiny AluMaster, cechują się bardzo dużą wytrzymałością, dzięki zastosowaniu na etapie produkcji wyłącznie najlepszych materiałów. Jesteśmy zarówno największym dystrybutorem, jak i producentem aluminiowych drabin domowych, w związku z tym, doskonale znamy każdy element naszych produktów, co gwarantuje najwyższą jakość oraz dzięki temu możemy oferować najlepsze ceny drabin domowych. Drabina domowa DHR to lekka drabina aluminiowa składana, dzięki czemu przechowywanie jej nie sprawia problemu nawet w małych mieszkaniach.

ALUMASTER | ROZKŁADANA DRABINA ALUMINIOWA DHR „TABORET” | CHARAKTERYSTYKA

Drabina do domu AluMaster, może być wykonana zarówno z drewna, jak i z aluminium czy ze stali. Jednak w naszej ofercie najczęściej spotykane drabiny domowe to drabiny wykonane z aluminium, ze względu na ich niską wagę (DHR to wyjątkowo lekka drabina), wysoką jakość i łatwość przechowywania. Drabiny wykonane z aluminium mają dużo lżejszą konstrukcję niż te wykonane z drewna, są też łatwe w konserwacji, czyszczeniu oraz co wspominaliśmy wcześniej w przechowywaniu. Drabina domowa DHR jest drabiną bardzo lekką i składaną, dzięki czemu jej przechowywanie nie dostarcza problemów. Drabiny aluminiowe mają również bardzo mocno budowę, co przyczynia się do bezpieczeństwa jej użytkowników. Dodatkowo jest odporna na korozję i warunki zewnętrzne, dzięki czemu doskonale sprawdzi się jako drabina domowa, drabina do ogrodu, czy prac remontowo-budowlanych wewnątrz lub z zewnątrz budynku.

Rozkładana drabina aluminiowa DHR to drabina typu taboret, wykonana z najwyższej jakości aluminium kropka jest to profesjonalna drabina obustronna, idealnie nadająca się do prac domowych oraz remontowych. Jej szerokie stopnie zapewniają pełne bezpieczeństwo przy wchodzeniu i schodzeniu z drabiny. Szerokość stopni wynosi 80 mm i są trzykrotnie nitowane, co dodatkowo wzmacnia konstrukcje. Dodatkowo całość jest wykonana bardzo estetycznie, po złożeniu ma kompaktowe wymiary, zmieści się dosłownie wszędzie i zawsze będzie pod ręką. Drabina domowa taboret DHR wyposażona jest antypoślizgowe nóżki, szczeble ryflowane o szerokości 8 cm, pas bezpieczeństwa, jednocześnie jest lekka i stabilna. Gabinet domową DHR można zamówić w wersji od 2 do 8 szczebli w zależności od zapotrzebowania. Dla dodatkowego zabezpieczenia drabina ta posiada dwa pasy zabezpieczające przed przypadkowym rozwarciem, a antypoślizgowe stopki zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo. Drabina domowa DHR jest idealną drabiną do domu również dlatego, że jest wykonana bardzo estetycznie i może nawet stanowić element wystroju mieszkania. Maksymalny udźwig tej obustronnej drabiny domowej wynosi 120 kg oraz jest wyprodukowana zgodnie z normą EN 131-1: 2015 i EN 131-2: 2010 + A2 2017.

AluMaster | Dwustronna drabina domowa DHR | Zastosowanie

Jeśli kiedykolwiek przyszło ci do głowy wieszanie firanek, stając na chybotliwym w krześle, lub robiąc porządki w pawlaczu czy odkurzając wysoką szafę, stałeś na zwykłym, kuchennym taborecie, to z pewnością wiesz, jak bardzo niebezpieczne jest to działanie. Idealną alternatywą jest profesjonalna i bezpieczna drabina domowa, którą możesz wykorzystać do wszelkich czynności, nawet na niewielkich wysokościach i nadal będąc całkowicie bezpiecznym. Wieszanie zasłon, prace porządkowe, dostęp do półek zamieszczonych na wysokich kości, wymiana żarówki czy malowanie i drobne prace remontowe, a nawet prace w ogrodzie chrupka do każdej z tych czynności niezbędne jest przynajmniej niewielkie podwyższenie. Funkcjonalność, wysoka jakość wykonania, dodatki wzmacniające bezpieczeństwo jak na przykład antypoślizgowe nóżki czy pas bezpieczeństwa zapewniają w pełni bezpieczną pracę na wysokości każdego użytkownika. Drabiny domowe AluMaster wyróżnia wyjątkowa jakość wykonania, ze względu na to, że jesteśmy nie tylko dystrybutorem, ale również producentem drabin aluminiowych gwarantujemy najwyższą jakość użytych materiałów, odporność na wysoki nacisk oraz pełną stabilność konstrukcji. Nie musisz martwić się o jej przechowywanie w swoim domu, drabina domowa „taboret” DHR jest aluminiową drabiną składaną, przy czym wykonana bardzo estetycznie w związku z czym, jeśli nie będziesz miał jej gdzie schować, wcale nie musisz tego robić. Jeśli jednak zależy ci na jej schowaniu, z powodzeniem wystarczy jeden wolny kąt w twoim domu, piwnicy strychu czy nawet garażu. Drabina domowa DHR i jest składana do niewielkich rozmiarów, w związku z czym z powodzeniem znajdziesz dla niej miejsce. Jest też odporna na działanie czynników atmosferycznych, więc jej przechowywania na przykład w garażu, nie będzie problemem. Żadne czynniki atmosferyczne nie wpływają na zmniejszenie jej funkcjonalności i jakości, ze względu na zastosowanie najwyższej jakości aluminium.

AluMaster | Obuustronna drabina domowa DHR | Dlaczego AluMaster?

AluMaster jest zarówno producentem, jak i dystrybutorem drabin domowych, przemysłowych oraz drabin malarskich. Kładziemy wyjątkowe nacisk na bezpieczeństwo i jakość naszych produktów, w związku z czym możemy zaoferować produkt o najwyższej jakości. Zyskujesz gwarancję jakości oraz najlepszej ceny. Głównymi atutami drabin domowych dostępnych w AluMaster są: dodatkowe zabezpieczenia wzmacniające bezpieczeństwo użytkowników naszych drabin, w tym zabezpieczenia przed przypadkowym rozwarciem, nóżki antypoślizgowe, bardzo wygodne ryflowane, szerokie stopnie oraz możliwość udźwigu nawet 120 kg. Drabina domowa typu taboret jest na tyle odporna na działanie czynników atmosferycznych, że może być z powodzeniem wykorzystywana również w warunkach zewnętrzne. Dzięki temu, że jesteśmy producentem tych drabin, możesz zamówić drabinę z liczbą szczebli od dwóch do nawet ośmiu. Kolejnym atutem, jednak nie mniej ważne w przypadku drabin domowych jest jej estetyka. Zdajemy sobie sprawę, że nikt nie chce mieć w domu zbędnego metalowego mebla, w związku z czym przekładamy bardzo dużą wagę do wyglądu naszych drabin domowych. Dodatkowo niezależnie czy będzie to drabina dwustopniowa, czy ośmiostopniowa, dzięki dodatkowym zabezpieczeniom będzie równie stabilna niezależnie od jej wysokości.

ALUMASTER | ALUMINIOWA DRABINA DOMOWA DHR | PODSUMOWANIE

Czas na małe podsumowanie. Co przede wszystkim charakteryzuje nasze drabiny domowe AluMaster?

 • drabina domowa DHR to profesjonalna drabina dwustronna idealnie nadająca się do pracy domowych, remontowych, budowlanych czy prac ogrodniczych,
 • możliwość zamówienia drabiny dwustopniowej, 3-stopniowej, 4-stopniowej, 5-stopniowej, lub nawet drabiny 8-stopniowej,
 • lekka konstrukcja, ale przy tym bardzo stabilna,
 • wyposażona jest w dodatkowy pas bezpieczeństwa,
 • posiada ryflowane szczebla o szerokości 80 mm,
 • jej maksymalny udźwig wynosi nawet 120 kg,
 • posiada trzykrotnie nitowane stopnie,
 • całość wykonana bardzo estetycznie,
 • kompaktowe wymiary,
 • drabina domowa DHR „taboret” to drabina składana, dzięki czemu jej przechowywanie nie sprawia problemów,
 • szerokie stopnie zapewniają pełne bezpieczeństwo przy wchodzeniu i schodzeniu z drabiny,
 • drabina DHR jest drabiną obustronną, co czyni ją drabiną w pełni uniwersalną,
 • jako że jesteśmy dystrybutorem drabin aluminiowych i producentem, możemy zagwarantować, że nasze drabiny aluminiowe, są zgodne z normą EN 131-1: 2015, EN 131-2: 2010 + A2 2017

AluMaster oferujemy hurtowe ceny drabin domowych!

Jeśli więc w Twoim domu potrzebna jest dwustronna drabina, serdecznie polecamy nasze drabiny aluminiowe DHR „taboret”. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub do odwiedzenia naszej siedziby AluMaster Nowy Sącz!

AluMaster — Producent i dystrybutor drabin aluminiowych | Nowy Sącz | Małopolska