ALUMASTER | PRODUCENT I DYSTRYBUTOR DRABIN DOMOWYCH DHR

Szukasz narzędzi niezbędnych do pracy na niewielkiej wysokości w domu, magazynie, sklepie, firmie czy ogrodzie? Często przenosisz ciężkie produkty? Prowadzisz sklep i musisz przenosić towar, po czym konieczne jest rozłożenie go na półkach? A może prowadzisz warsztat i stale przenosisz ciężką skrzynkę z narzędziami, po czym przynosisz drabinę, aby pracować na podwyższeniu? A może szukasz narzędzia pomocnego w codziennym dostępie do najwyższych półek w Twoim domu, którego nie będziesz musiał dźwigać? A może zwyczajnie – Twój budżet jest ograniczony i zastanawiasz się, czy kupić drabinę, czy jednak ręczny wózek magazynowy?

Już nie musisz zaopatrywać się w dwa osobne produkty ułatwiające Twoją pracę!

Stalowa drabina ORW 3D to wielofunkcyjna drabina z kołami, połączona z możliwościami ręcznego wózka transportowego.

Drabina ta dzięki możliwości wykorzystania wózka ma bardzo szerokie zastosowanie w każdym domu, magazynie, firmie czy w przedsiębiorstwie.

Dzięki połączeniu funkcjonalności stalowej drabiny i wózka magazynowego jest to niezastąpiony produkt w każdym magazynie, w sklepie, w warsztacie, ogrodzie i wszędzie tam, gdzie konieczne jest dowiezienie np. Skrzynki z towarem, narzędziami czy innych ciężkich przedmiotów, aby następnie umieścić je na wysokości lub dosięgnąć miejsc trudnodostępnych.

Stalowy wózek transportowy zapewni odpoczynek dla Twoich pleców!

Co więcej, nie musisz już zaopatrywać się w dwa oddzielne produkty: wózek transportowy i drabinę, dzięki czemu oszczędzisz nie tylko pieniądze, ale i miejsce do przechowywania. Drabina stalowa ORW 3D to połączenie dwóch niezbędnych narzędzi w jedno, co zdecydowanie ułatwia zarówno pracę, przechowywanie, jak i transport.

KORZYŚCI - ALUMASTER MAŁOPOLSKA

Drabina ORW 3D z kołami, wykonana jest z litych profili stalowych, co zapewnia udźwig nawet do 150 kg. Dzięki swojej funkcjonalności i niewielkim rozmiarom idealnie nada się praktycznie do każdego użytku. Sprawdzi się zarówno w warunkach domowych, w warsztatach, magazynach, jak i w sklepach, gdzie konieczny jest przenoszenie ciężkiego towaru i rozkładanie go na trudnodostępnych półkach.

Jej sztywna i trwała konstrukcja wykonana z profili stalowych gwarantuje bardzo dużą wytrzymałość przez długie lata. Dzięki stalowym szerokim stopniom wychodzenie po niej jest bardzo wygodne i w pełni bezpieczne. Po złożeniu zajmuje bardzo niewiele miejsca, co stanowi jej niezaprzeczalny atut szczególnie w niewielkich pomieszczeniach. Drabina stalowa ORW 3D z funkcją wózka posiada powierzchnię malowaną farbą epoksydową, dzięki czemu odporna jest na wszelkie uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne, a jej maksymalny udźwig wynosi aż 150 kg. Drabina z funkcją wózka, produkowana jest zgodnie z normą: EN 131-1: 2015 i EN 131-2: 2010 + A2 2017 

Ręczny wózek transportowy to niezastąpione narzędzie pracy w niewielkich magazynach, ogrodach, sklepach czy warsztatach samochodowych. 150 kg udźwigu zapewnia łatwy i wygodny sposób przewożenia wszelkiego towaru, skrzynek z narzędziami i wielu innych produktów koniecznych w miejscu pracy. Dwukołowy, ręczny, magazynowy wózek transportowy zaopatrzony jest w wysokiej jakości koła, które zapewniają równy tor jazdy, nie rysują powierzchni, ułatwiają manewrowanie i bardzo dobrze znoszą wszelkie nierówności terenu. Dodatkowo szeroka podstawa zapewnia możliwość transportowania towarów o różnych gabarytach, co pozytywnie wpływa na jego funkcjonalność – jest to idealny tzw. wózek magazynowy.

Ręczny wózek magazynowy po rozłożeniu staje się bardzo funkcjonalną, bezpieczną, stalową, trzystopniową drabiną, dzięki czemu jest to idealne, niezastąpione narzędzie pracy w każdym domu, magazynie, ogrodzie czy firmie.

WIELOFUNKCYJNA DRABINA STALOWA Z WÓZKIEM MAGAZYNOWYM

STALOWA DRABINA ORW 3D Z FUNKCJĄ WÓZKA | WYMIARY I WAGA

Drabina na kołach ORW 3D z możliwością użycia jako ręczny wózek magazynowy ma stosunkowo niewielkie wymiary, dzięki czemu idealnie sprawdzi się do pracy np. w sklepach, niewielkich magazynach czy nawet do pracy w domu. Dodatkowo po złożeniu zajmuje bardzo niewiele miejsca, co zdecydowanie ułatwia transport i przechowywanie. Niezaprzeczalnym atutem drabiny z funkcją wózka jest bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

 • Wysokość całkowita drabiny z kołami wynosi 1035 mm
 • Szerokość całkowita drabiny z kołami wynosi 530 mm
 • Waga wielofunkcyjnej drabiny stalowej z funkcją wózka transportowego wynosi zaledwie 7,5 kg

Jak widać, waga i wymiary tej stalowej drabiny są niewielkie, dzięki czemu, zarówno transport, przechowywanie, jak i samo użytkowanie jest bardzo wygodne nawet w niewielkich pomieszczeniach.

DRABINA STALOWA ORW 3D Z MOŻLIWOŚCIĄ UŻYCIA WÓZKA RĘCZNEGO | PODSUMOWANIE

Drabina dzięki opcji wózka ma bardzo szerokie zastosowanie w każdym domu, magazynie, ogrodzie, w sklepie czy firmie.

 • Ma niewielkie wymiary i wagę
 • Po złożeniu zajmuje bardzo niewiele miejsca
 • Dzięki stalowym szerokim stopniom wychodzenie i użytkowanie jest bezpieczne i wygodne
 • Połączenie dwóch narzędzi w jedno: stalowa drabina trzystopniowa i ręczny wózek transportowy
 • Posiada trzy duże stalowe stopnie umożliwiające wygodne użytkowanie
 • Produkowana jest z litych profili stalowych
 • Powierzchnia malowana jest farbą epoksydową
 • Odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne
 • Dzięki niewielkim rozmiarom nadaje się również do wykorzystania jako drabina domowa z kołami
 • Jest bardzo wytrzymała. Jej maksymalny udźwig wynosi 150 kg
 • Drabina ORW 3D produkowana jest zgodnie z normą: EN 131-1: 2015 i EN 131-2: 2010 + A2 2017
 • Jest to wielofunkcyjna drabina do każdego użytku
 • Bardzo dobry stosunek ceny drabiny z funkcją wózka ręcznego, do jej jakości

ALUMASTER – MAŁOPOLSKI PRODUCENT DRABIN STALOWYCH, ALUMINIOWYCH I DREWNIANYCH

AluMaster – to jeden z działów małopolskiej firmy Masterfol. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Kamionce Małej obok miasta Nowy Sącz. Działamy na rynku już od 15 lat, a naszym głównym celem jest oferowanie najwyższej jakości produktów, z najwyższej jakości materiałów, z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

Jesteśmy największym w Małopolsce producentem drabin stalowych, aluminiowych i drewnianych. W swojej ofercie posiadamy asortyment dopasowany do zróżnicowanych zastosowań. Począwszy od małych, aluminiowych drabin domowych, na dużych, wielofunkcyjnych drabinach przemysłowych kończąc.

Nasz wykwalifikowany zespół oraz zaplecze transportowe umożliwiają nam na w pełni kompleksową obsługę Klientów indywidualnych, hurtowych i instytucji publicznych.

Bezpieczeństwo, wysoka jakość, funkcjonalność i konkurencyjne ceny drabin to coś, co wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji. Oprócz tego, ze AluMaster jest producentem, jest również dystrybutorem drabin aluminiowych w całej Polsce, co czyni nas liderem w branży, już od wielu lat. Dzięki temu możemy zagwarantować konkurencyjne ceny naszych drabin.

Jeśli poszukujesz drabiny z funkcją wózka, niezależnie czy do użytku domowego, przemysłowego, do sklepu, czy magazynu, to dobrze trafiłeś! Drabina ORW 3D to idealna wielofunkcyjna drabina stalowa, dająca funkcjonalność wysokiej jakości drabiny, z ręcznym wózkiem transportowym. W naszej ofercie znajdziesz również wiele innych rodzajów drabin stalowych, aluminiowych i drewnianych, prosto od producenta, z pominięciem dystrybutorów zewnętrznych, co zapewnia konkurencyjne ceny naszych produktów.

Chcesz poznać pozostałe oferowane przez nas produkty? Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na naszej stronie:

Małopolski producent drabin AluMaster -> Drabiny domowe

Małopolski producent drabin AluMaster -> Drabiny przemysłowe

Małopolski producent drabin AluMaster -> Drabiny drewniane

Po więcej informacji lub indywidualną ofertę hurtową zapraszamy do kontaktu z naszą siedzibą AluMaster w Małopolsce – dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt