DRABINA ALUMINIOWA DWUELEMENTOWA VHR ROZSTAWNA

Ten model drabiny popularność swoją zdobył, dzięki wielorakiemu użytkowi. Okazuje się, że można go wykorzystać do pracy w wielu miejscach, ponieważ parametry pozwalają na pracę na różnych wysokościach, bez potrzeby opierania drabiny o stałą ścianę. Dzięki temu, że jest to drabina rozstawna, będziesz mógł ją wykorzystać w miejscach trudnodostępnych, a jej stabilność pozwoli Ci zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich pracowników. Ta drabina aluminiowa rozsuwana cieszy się sporą popularnością wśród klientów, dlatego jeśli chcesz poznać jej walory, zapraszamy do wpisu, gdzie opisana została jej charakterystyka oraz zalety. Te in formacje pomogą Ci w wyborze odpowiedniej drabiny do swojego domu lub firmy.

Jako Alumaster dostarczamy drabiny aluminiowe wysokiej jakości, które będą idealne na dach, do sadu, do domu, a także do każdej branży przemysłowej. Drabina aluminiowa dwuelementowa VHR produkowana przez producenta drabin aluminiowych Alumaster spełni Twoje oczekiwania, dlatego nie czekaj dłużej, tylko już dziś sprawdź, czy ten model będzie odpowiedni na Ciebie.

JAKIE ZASTOSOWANIE MOŻE POSIADAĆ DRABINA ROZKŁADANA ALUMINIOWA DWUELEMENTOWA?

Dzięki temu, że dostępna jest ona w wielu konfiguracjach, posiada wiele zastosowań. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób zajmujących się branżą budowlaną, ponieważ z tej drabiny można wykonać wiele drobnych prac remontowych. Dodatkowo używana jest ona również przez monterów telewizji satelitarnej oraz Internetu lub przez osoby zajmujące się elektryką. Drabina ta jest przystosowana również do pracy na dachu i często możesz ją znaleźć wśród pracowników zajmującej się dekarstwem. Zastosowanie swoje znajdzie również w branży przemysłowej, ponieważ dzięki temu, że jest łatwa kompaktowa i lekka, idealnie spisze się na halach produkcyjnych, jak również magazynach, ułatwiając pracownikom znalezienie produktów umieszczonych na półkach o różnych wysokościach. Ten model jest również wykorzystywany w gospodarstwach domowych. Ta drabina aluminiowa domowa może przydać się w różnych pracach na wysokościach. Idealnie przyda się w ogrodzie przy strzyżeniu żywopłotu. Znajdzie również swoje zastosowanie wewnątrz domu, ponieważ wykorzystując jej budowę, bez problemu będziesz mógł wymienić żarówka w lampie na klatce schodowe, czy też dostaniesz się na strych. To jeszcze nie wszystko. Ta drabina aluminiowa rozstawna idealnie będzie nadawała się do sadu, ponieważ nie musisz ją opierać o stabilne podłoża. Dzięki tej drabinie będziesz mógł dostać się do wyższych partii drzew, bezpiecznie i bez większego wysiłku.

Jak widzisz zastosowanie tej drabiny, jest bardzo duże i wykorzystać ją możesz do sadu, domu, do prac na dachu, jak również w każdej branży przemysłowej. Jest ona jedną z najchętniej wybieranych na rynku, ponieważ posiada szerokie spektrum pracy.

JAKIE MODELE DRABINY ALUMINIOWEJ ROZSTAWNEJ VHR DWUELEMENTOWEJ PROPONUJEMY NASZYM KLIENTOM?

W naszej ofercie Alumaster znajdziesz bogaty wybór wariantów drabiny aluminiowej rozstawnej VHR. Sprawdź, jaki model byłby dla Ciebie najbardziej atrakcyjny.

Drabina VHR 2×7 – w opcji rozstawnej posiada 1647 mm wysokości. W opcji rozsuwanej posiada minimalnie 1907 mm wysokości i maksymalnie 2952 mm. Waży 7kg.

Drabina VHR 2×8 – w opcji rozstawnej posiada 1890 mm wysokości. W opcji rozsuwanej posiada minimalnie 2167 mm wysokości i maksymalnie 3472 mm. Waży 7,8 kg.

Drabina VHR 2×9 – w opcji rozstawnej posiada 2134 mm wysokości. W opcji rozsuwanej posiada minimalnie 2427 mm wysokości i maksymalnie 3992 mm. Waży 8,6 kg.

Drabina VHR 2×10 – w opcji rozstawnej posiada 2378 mm wysokości. W opcji rozsuwanej posiada minimalnie 2687 mm wysokości i maksymalnie 4512 mm. Waży 9,4 kg.

Drabina VHR 2×11 – w opcji rozstawnej posiada 2622 mm wysokości. W opcji rozsuwanej posiada minimalnie 2947 mm wysokości i maksymalnie 5032 mm. Waży 11,1 kg.

Drabina VHR 2×12 – w opcji rozstawnej posiada 2866 mm wysokości. W opcji rozsuwanej posiada minimalnie 3207 mm wysokości i maksymalnie 5292 mm. Waży 12 kg.

Drabina VHR 2×13 – w opcji rozstawnej posiada 3110 mm wysokości. W opcji rozsuwanej posiada minimalnie 3467 mm wysokości i maksymalnie 5812 mm. Waży 13,2 kg.

Drabina VHR 2×14 – w opcji rozstawnej posiada 3355 mm wysokości. W opcji rozsuwanej posiada minimalnie 3727 mm wysokości i maksymalnie 6332 mm. Waży 14,1 kg.

Drabina VHR 2×15 – w opcji rozstawnej posiada 3602 mm wysokości. W opcji rozsuwanej posiada minimalnie 3991 mm wysokości i maksymalnie 6854 mm. Waży 20 kg.

Drabina VHR 2×17 – w opcji rozstawnej posiada 4090 mm wysokości. W opcji rozsuwanej posiada minimalnie 4511 mm wysokości i maksymalnie 7894 mm. Waży 25,3 kg.

CENA DRABINY ALUMINIOWEJ ROZSTAWNEJ VHR DWUELEMENTOWEJ.

Cena drabiny przemysłowej VHR dwuelementowej uzależniona jest od wymiarów i ilości szczebli dostępnych w danym wariancie. Poniżej znajdziesz dokładny cennik wybranej drabiny dwuelementowej VHR.

Drabina 7 stopniowa – 394,53 zł netto.

Drabina 8 stopniowa – 426,24 zł netto.

Drabina 9 stopniowa – 455,98 zł netto.

Drabina 10 stopniowa – 495,64 zł netto.

Drabina 11 stopniowa – 594,74 zł netto.

Drabina 12 stopniowa – 644,54 zł netto.

Drabina 13 stopniowa – 689,09 zł netto.

Drabina 14 stopniowa – 725,45 zł netto.

Drabina 15 stopniowa – 1028,09 zł netto.

Drabina 17 stopniowa – 1187,53 zł netto.

PODSUMOWANIE INFORMACJI NA TEMAT DRABINY ALUMINIOWE I ROZSTAWNEJ VHR DWUELEMENTOWEJ.

Model tej drabiny przemysłowej idealnie spieszę się do pracy na różnych wysokościach. Możesz wykorzystać ją w domu, jak również twojej firmie. Wykorzystując ten model drabiny, możesz być o bezpieczeństwo swoje i swoich pracowników. Drabina ta stworzona jest z wysokiej jakości materiałów, na podstawie najnowszych norm bezpieczeństwa, takich jak EN 131-1: 2015 i EN131-2: 2010 + A2 2017. Jest dostępna w wielu wariantach, dzięki czemu wybierając odpowiedni model drabiny będziesz mógł wykonać pracę na różnych wysokościach.

Oferowana przez naszą firmę Alumaster drabina aluminiowa dwuelementowa VHR jest stworzona z myślą o każdym kliencie. Jeżeli zależy Ci na drabinie wysokiej jakości, którą będziesz mógł wykorzystać w każdym miejscu, postaw na ten model.

Jako producent drabin aluminiowych dostarczamy różne modele drabin, aby każdy mógł znaleźć w tym miejscu coś odpowiedniego dla siebie. Proponujemy drabiny aluminiowe domowe, przemysłowe w wersji rozsuwanej i rozstawnej, aby każdy mógł dopasować drabinę do swoich potrzeb.

Postaw więc nas sprawdzoną firmę, które oferuje drabiny w konkurencyjnych cenach. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.