DRABINA ALUMINIOWA PRZYSTAWNA VHR

Drabina aluminiowa VHR przystawna cieszy się sporym zainteresowaniem ze względu na to, że jest dostępna w bardzo wielu konfiguracjach. Jej cena nie jest wygórowana, jednak spełnię ona Twoje oczekiwania w wielu aspektach. Jest to drabina jednoczęściowa do uniwersalnego zastosowania. Główną zaletą tego produktu są ryflowane stopnie antypoślizgowe, dzięki którym będziesz mógł bezpiecznie stąpać po każdym szczeblu drabiny. Pomimo częstej zmiany pogody, nie będziesz musiał martwić się o to, czy w momencie danej pracy ześlizgniesz się ze szczebla i Twoje zdrowie zostanie nadszarpnięte. Dodatkową zaletą tego produktu są małe odległości między szczeblami, co zapewnia dużą stabilność drabiny. Warto również zauważyć, że takie rozwiązanie pozwoli Ci bezpiecznie stąpać po każdym stopniu podczas wchodzenia i schodzenia z drabiny. Ta drabina przystawna aluminiowa posiada dodatkowo w antypoślizgowe nóżki, które sprawią, że ta stać będzie stabilnie na podłożu. Kolejną zaletą jest to, że nóżki pozwalają postawić drabinę pod dużym kątem, dzięki czemu uzyskasz jeszcze wyższą możliwość wysokość pracy. Walorem dodatkowym tej drabiny jest również posiadanie wielu szczebli, gdyż dostępna jest drabina 6-stopniowa, a nawet drabina 20-stopniowa.

Jest to więc świetne rozwiązanie nie tylko do domu, ale również do firmy, dla osób które poszukują ciekawych rozwiązań dla swoich pracowników. Postaw na sprawdzone produkty wysokiej jakości, dzięki którym prace na wysokościach będą dla Ciebie przyjemnością, a nie przykrą koniecznością!

ZASTOSOWANIE DRABINY ALUMINIOWEJ PRZYSTAWNEJ VHR.

Ten model drabiny ma bogate zastosowanie ze względu na swoje gabaryty. Dzięki temu modelowi drabiny będziesz mógł dostać się nawet w najbardziej niedostępne miejsca. To ułatwi Ci wykonać drobne prace konserwacyjne lub zająć się montażem niezbędnych elementów w Twoim domu bez potrzeby wynajmowania fachowca. Drabinę tę często można spotkać u pracowników firm elektrycznych, którzy zajmują się pracami na wysokościach przy sieciach energetycznych. Dodatkowo często korzystają z nich monterzy telekomunikacji, którzy każdego montują odbiorniki na różnych wysokościach domów. Ale czy to jedyne zastosowanie tej drabiny. Oczywiście, że nie. Tę drabinę można wykorzystać w każdej branży, która obejmuje prace na wysokościach. Nieważne, czy jesteś dekarzem, czy też kominiarzem, ten model drabiny przyda się w Twoim asortymencie. Oczywiście jest on również wykorzystywany przez osoby prywatne. Ten model idealnie przyda się do pracy w sadzie przy zbiorach czereśni lub innych owoców. Dodatkowo możesz ją wykorzystać w pracach remontowych swojego domu, ponieważ drabina ta ma maksymalną wysokość roboczą 6 metrów. Dzięki niej bez problemu zamontujesz kinkiety zewnętrzne na elewacji domu lub moskitiery w oknach na piętrze. Zastosowanie tej drabiny jest więc bardzo szerokie, dlatego jest ona jedną z najchętniej wybieranych drabin na polskim rynku. Nasza firma Alumaster producent drabin aluminiowych proponuje swoim klientom drabiny wysokiej jakości, a ten model spełni Twoje oczekiwania. Jest on stworzony zgodnie z aktualnymi wytycznymi i posiada następujące normy bezpieczeństwa: EN 131 – 1: 2015 oraz EN 131 – 2: 2010 + A2 2017.

DRABINA ALUMINIOWA VHR TO JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DRABIN NA ŚWIECIE!

JAKIE WYMIARY POSIADA DRABINA ALUMINIOWA PRZYSTAWNA VHR?

Dzięki temu, że ta drabina dostępna jest w wielu wariantach możesz tutaj swobodnie dopasować wysokość drabiny do swoich potrzeb.

Model drabiny 1 x 6 – wysokość drabiny 1647 mm; maksymalna wysokość robocza 2647 mm. Waga tej drabiny to 2,6 kg, a cena tej drabiny aluminiowej to 122,91 zł netto.

Model drabiny 1 x 7 – wysokość drabiny 1907 mm; maksymalna wysokość robocza 2907 mm. Waga tej drabiny to 2,9 kg, a cena tej drabiny aluminiowej to 138,76 zł netto.

Model drabiny 1 x 8 – wysokość drabiny 2167 mm; maksymalna wysokość robocza 3167 mm. Waga tej drabiny to 3,2 kg, a cena tej drabiny aluminiowej to 150 zł netto.

Model drabiny 1 x 9 – wysokość drabiny 2427 mm; maksymalna wysokość robocza 3427 mm. Waga tej drabiny to 3,6 kg, a cena tej drabiny aluminiowej to 151,82 zł netto.

Model drabiny 1 x 10– wysokość drabiny 2687 mm; maksymalna wysokość robocza 3687 mm. Waga tej drabiny to 4 kg, a cena tej drabiny aluminiowej to 198,25 zł netto.

Model drabiny 1 x 11 – wysokość drabiny 2947 mm; maksymalna wysokość robocza 3947 mm. Waga tej drabiny to 4,4 kg, a cena tej drabiny aluminiowej to 227,98 zł netto.

Model drabiny 1 x 12 – wysokość drabiny 3207 mm; maksymalna wysokość robocza 4207 mm. Waga tej drabiny to 5,5 kg, a cena tej drabiny aluminiowej to 257,73 zł netto.

Model drabiny 1 x 13 – wysokość drabiny 2427 mm; maksymalna wysokość robocza 3427 mm. Waga tej drabiny to 5,8 kg, a cena tej drabiny aluminiowej to 282,27 zł netto.

Model drabiny 1 x 14 – wysokość drabiny 3727 mm; maksymalna wysokość robocza 4727 mm. Waga tej drabiny to 6,2 kg, a cena tej drabiny aluminiowej to 305,45 zł netto.

Model drabiny 1 x 15 – wysokość drabiny 3987 mm; maksymalna wysokość robocza 4987 mm. Waga tej drabiny to 7,2 kg, a cena tej drabiny aluminiowej to 346,94 zł netto.

Model drabiny 1 x 16 – wysokość drabiny 4247 mm; maksymalna wysokość robocza 5247 mm. Waga tej drabiny to 7,8 kg, a cena tej drabiny aluminiowej to 375 zł netto.

Model drabiny 1 x 17 – wysokość drabiny 4507 mm; maksymalna wysokość robocza 5507 mm. Waga tej drabiny to 8,5 kg, a cena tej drabiny aluminiowej to 406,42 zł netto.

Model drabiny 1 x 18 – wysokość drabiny 4767 mm; maksymalna wysokość robocza 5750 mm. Waga tej drabiny to 8,7 kg, a cena tej drabiny aluminiowej to 446,07 zł netto.

Model drabiny 1 x 20 – wysokość drabiny 5291 mm; maksymalna wysokość robocza 6291 mm. Waga tej drabiny to 12 kg, a cena tej drabiny aluminiowej to 578,18 zł netto

 

WYMIARY PROFILI Z JAKICH ZOSTAŁA WYKONANA DRABINA ALUMINIOWA PRZYSTAWNA VHR.

Wymiary profili uzależnione są od ilości szczebli. Wyróżnia się następujące wymiary profili.

W drabinach 1 x 6 – 1 x 9 profile mają wymiary 50 mm x 20 mm x 1,25 mm

W drabinach 1 x 10 – 1 x 18 profile mają wymiary 61,5 mm x 20 mm x 1,25 mm

W drabinach 1 x 20 profile mają wymiary 71,5 mm x 20 mm x 1,25 mm

DRABINY ALUMINIOWE PRZYSTAWNE VHR

Jak można zauważyć, drabina ta jest lekka, a zarazem wytrzymała. Stworzona jest zgodnie z aktualnymi normami bezpieczeństwa. Dzięki antypoślizgowym stopom możesz być pewny, że nic ci się nie stanie przy poszczególnych pracach. Warto również zauważyć, że jest ona dostępna w wielu wariantach wysokości, dlatego dopasujesz ją odpowiednio do swoich potrzeb. Ten model posiada jednak jedną wadę, jaką jest rozmiar. Drabinę tę trudno przetransportować w wybrane przez siebie miejsca bez odpowiedniego samochodu. Przez to, że drabina ta nie składa się i jest długa, nie przewieziesz jej w zwykłym samochodzie osobowym. Warto jednak zauważyć, że ten model drabiny ze względu na swoją niską cenę, może okazać się świetną alternatywą dla wielu innych modeli drabin dostępnych w naszej ofercie. Jeżeli masz możliwość przewozu takiej drabiny w wybrane przez siebie miejsce i nie chcesz przepłacać, a zależy Ci na bezpieczeństwie Twoim lub Twoich pracowników, jest to jedna z najlepszych decyzji, jaką mógłbyś podjąć.

Nasza firma Alumaster jest największym producentem drabin aluminiowych w Małopolsce. Na rynku działa już od 2006 roku i jesteśmy największym dystrybutorem drabin aluminiowych w całej Małopolsce. Dostarczamy naszym klientom wiele ciekawych rozwiązań, dlatego jeżeli nie zależy Ci na zakupie drabiny wysokiej jakości, ważne abyś zapoznaj się z naszą bogatą ofertą. Dostarczamy drabiny aluminiowe i drewniane w bogatej odsłonie. U nas znajdziesz drabiny domowe, drabiny malarskie, drabiny przemysłowe, dzięki którym prace na wysokościach staną się o wiele łatwiejsze.

Postaw więc są sprawdzoną firmę, której zaufały już tysiące klientów i kup drabinę przestawną VHR, która spełni twoje oczekiwania.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu. Udzielimy Ci dodatkowo szczegółowych informacji na temat wybranego modelu drabiny!