DRABINY DDRT – TABORET

OPIS PRODUKTU – DDRT TABORET

Drabina drewniana, drabina stalowa czy aluminiowa | Jaką drabinę wybrać?

  • Zastanawiasz się, czy powinieneś wybrać drabinę aluminiową, stalową czy drabinę drewnianą? Spróbujemy rozwiać Twoje wątpliwości.
  • Drabina aluminiowa

Drabiny aluminiowe mają bardzo mocną budowę, a przy tym są stosunkowo lekkie, odporne na korozję i warunki zewnętrzne. Dodatkowym atutem jest fakt, że cena drabin aluminiowych jest niewielka.

  • Drabina stalowa

Drabiny ze stali mają porównywalną wytrzymałość do drabin aluminiowych, jednak są przy tym dużo cięższe, używane raczej w pracach stacjonarnych, gdzie nie ma konieczności przemieszczania ich. Drabiny stalowe wymagają również konserwacji.

  • Drabina drewniana

Nasze drabiny wykonywane są z drewna bezsęcznego, ich rama produkowana jest z sosny, a szczeble z buku. Dodatkowo jako jedyny producent i dystrybutor drabin, impregnujemy nasze produkty dwukrotnie, dzięki czemu są to bardzo trwałe wyroby. Drabina wykonana z drewna cechuje się większą wagą niż drabina aluminiowa, Ale co się z tym łączy są bardzo wytrzymałe na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Drabina drewniana posiada również jedną bardzo ważną cechę, mianowicie nie przewodzi prądu elektrycznego, co jest niesamowicie ważne i zdecydowanie podnosi poziom bezpieczeństwa podczas wszelkich prac remontowo-budowlanych. Dlatego te drabiny zalecane są między innymi dla ekip remontowo-budowlanych, elektromonterów itp.

Jeśli jednak nie jesteś pewien, czy potrzebujesz dużej drabiny aluminiowej, czy małej drabiny malarskiej i nie wiesz, jaka drabina najlepiej spełni Twoje oczekiwania, zapraszamy do kontaktu z firmą AluMaster, a nasi pracownicy z przyjemnością udzielają odpowiedzi na każde pytanie i rozwieją wątpliwości pojawiające się podczas zakupów.

ALUMASTER | DRABINA DREWNIANA DDRT – DRABINA TABORET

Drabina Taboret DDRT, z powodzeniem może być wykorzystywana w każdej pracy na niewielkiej wysokości. Znajdzie zastosowanie zarówno w przemyśle, w ogrodnictwie, w pracach remontowo-budowlanych, jak i w domu czy mieszkaniu jako mała, drewniana, rozstawna drabina domowa. Drabina taboret to mała, rozkładana drabina, charakteryzująca się przede wszystkim wyjątkową poręcznością, łatwością w przechowywaniu, stabilnością i bardzo niewielką wagą. Drabina taboret to rozstawna drabina dwustopniowa, która ma bardzo wszechstronne zastosowanie. Niezależnie czy potrzebujesz podwyższenia w pracach remontowo-budowlanych, w pracach malarskich, w codziennych pracach domowych, takich jak porządki, czy dostęp najwyższych półek w swoim domu, czy nawet tak z pozoru łatwych czynnościach, jak wymiana żarówki.Drabina DDRT oprócz tego, że może być wykorzystywana jako mała drabina domowa, często znajduje zastosowanie w pracach przemysłowych, gdzie nie ma konieczności przewożenia i rozstawiania dużej drabiny. Drabina rozstawna taboret charakteryzuje się bardzo dużą stabilnością dzięki zastosowaniu stopni o szerokości 80 mm, które umożliwiają swobodne i bezpieczne wychodzenie i schodzenie użytkownika. Bardzo istotną cechą drabiny typu taboret jest duża łatwość w przechowywaniu i transporcie. Jest to drabina rozkładana a po złożeniu, nie zajmuje wiele miejsca, więc znajdzie zastosowanie nawet w małych mieszkaniach.Dwustopniowa drabina domowa taboret jest to przedmiot niezwykle przydatny w każdym domu i mieszkaniu. W końcu każdy z nas ma czasem potrzebę zawieszenia zasłon, czy wymiany żarówki. Często do takich czynności wykorzystujemy przedmioty do tego nieprzystosowane jak np. krzesła. Posiadanie małej drabiny dwustopniowej zwiększa Twoje bezpieczeństwo podczas codziennych domowych czynności, do których konieczne jest podwyższenie. Praca na wysokości to również ta praca, która nie wymaga od Ciebie wspinania się bardzo wysoko. W takim przypadku bardzo przydatnym sprzętem jest niewielka, poręczna i łatwa w transporcie i przechowywaniu, mała, drewniana drabina taboret. Ponadto, posiada ona wygodny podest do pracy, zapewnia podwyższenie wystarczające do prostych prac na niewielkiej wysokości i dzięki swojej stabilności, zapewnia użytkownikom pełne bezpieczeństwo. Drabina DDRT jest wykonana z najwyższej jakości selekcjonowanego drewna, impregnowanego dwukrotnie, dzięki czemu jest niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne.

AluMaster producent i dystrybutor drabin drewnianych | Drabina Taboret

Jako firma AluMaster, jesteśmy zarówno dystrybutorem, jak i producentem drabin drewnianych w związku z tym, mamy całkowitą pewność co do jakości użytych materiałów podczas produkcji naszych wyrobów. Dzięki temu możemy również zaoferować konkurencyjne ceny. Kierujemy swoją ofertę do każdego klienta, w całej Polsce. Niezależnie, czy jesteś klientem indywidualnym i potrzebujesz małej drabiny domowej, czy dużym przedsiębiorcą i potrzebujesz drabin przemysłowych w ilościach hurtowych. Dla każdego przygotujemy indywidualną ofertę dostosowaną do określonych potrzeb i zaproponujemy najlepszą jakość oraz najlepszą cenę na polskim rynku.

ALUMASTER | DLACZEGO WARTO WYBRAĆ DRABINĘ DDRT TABORET? PODSUMOWANIE

 • Jest to wyjątkowo stabilna i bezpieczna drabina.
 • Posiada stopnie o szerokości 80 mm, które umożliwiają bardzo swobodne wchodzenie i schodzenie każdego użytkownika.
 • Wykonana jest z największą dbałością o jakość materiałów a przy tym o estetykę, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w przemyśle, ogrodzie, pracach remontowych, ale również jako drewniana drabina domowa. Dzięki swojej estetyce nie musisz szukać miejsca, gdzie schować drabinę. Może ona stanowić element dekoracji Twojego wnętrza.
 • Wyposażona jest w antypoślizgowe nóżki stabilizujące.
 • Jej maksymalny udźwig wynosi aż 120 kg.
 • Jest to dwustopniowa drabina dwustronna, co czyni ją w pełni uniwersalną.
 • Nasze drabiny składane, posiadają zabezpieczenie przed niepożądanym złożeniem się, co dodatkowo podnosi bezpieczeństwo.
 • Ze względu na swoje właściwości taka dwustopniowa drabina drewniana z bardzo dużym powodzeniem posłuży między innymi ekipom malarskim, elektrykom, czy instalatorom, ale sprawdzi się również w działalności przemysłowej, gdzie nie jest konieczne przewożenie i rozstawianie dużej drabiny przemysłowej, ale również zapewni Ci bezpieczeństwo, kiedy chcesz sięgnąć do najwyższej półki w kuchennej szafce, czy garderobie w swoim domu.

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniej drabiny? Chcesz poznać szczegóły oferty? Zapraszamy do kontaktu z AluMaster! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

 • Powierzchnia jest malowana proszkowo
 • Nadaje się do każdej pracy w przemyśle, ogrodzie i mieszkaniuw
 • wyróżnia się wyjątkowym zakresem wysokości roboczej
 • daje możliwość rozstawienia na schodach
 • wyposażona w antypoślizgowe nóżki stabilizujące drabinę
 • W połączeniu z blatem tworzy platformę roboczą

Maksymalny udźwig 120 kg