DRABINA DOMOWA JHR | UNIWERSALNA DRABINA DO DOMU

Aluminiowa drabina jednostronna JHR to najbardziej uniwersalna i wielofunkcyjna, drabina, przeznaczona głównie do użytku domowego. Dzięki zastosowaniu materiału, jakim jest aluminium, model JHR jest wyjątkowo lekki, ale jednocześnie stabilny. Jednostronna drabina JHR klasyfikowana jest jako drabina domowa, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystywać ją np. w pracach remontowo-budowlanych, czy do pracy w ogrodzie. Drabina ta jest na tyle wielofunkcyjna, że znajdzie zastosowanie w każdej dziedzinie. Drabina ta wykonana jest z wytrzymałego i lekkiego aluminium, jej wygodna i trwała konstrukcja dedykowana jest zarówno do codziennej pracy w gospodarstwie domowym, jak i przy okazjonalnych remontach. Alu Master to producent drabin aluminiowych z Małopolski, co cechuje naszą działalność od początku jej istnienia to możliwość oferowania produktów najwyższej jakości, w pełni bezpiecznych funkcjonalnych i wykonanych z dbałością o nawet najmniejsze elementy. Jesteśmy największym w Małopolsce dystrybutorem i producentem drabin aluminiowych, co czyni Alu Master jednym z liderów sprzedaży drabin już od ponad 15 lat. Jeśli poszukujesz uniwersalnej drabiny do użytku domowego, znajdziesz ją w bogatej ofercie Alu Master.

DRABINA ALUMASTER – JHR | UNIWERSALNA, JEDNOSTRONNA DRABINA

Drabina JHR to jednostronna, aluminiowa drabina przeznaczona do codziennego użytku głównie w gospodarstwie domowym, ogrodzie, drobnych remontach itp. Jest to w pełni bezpieczna i funkcjonalna drabina, dzięki której wszelkie prace na wysokości staną się łatwiejsze. Drabina w domu użytkowana jest jako pomoc między innymi sięganiu do najwyższych półek, praca porządkowych, drobne remonty, malowania czy nawet tak prosta rzecz, jak wymiana żarówki. Jak wiadomo, trendy w budownictwie w ostatnich latach kierują się ku tworzeniu mebli w taki sposób, aby sięgały do sufitu w tym przypadku dostępie do najwyższych półek z pewnością pomocna okaże się drabina.

ALU MASTER | PRODUCENT DRABIN ALUMINIOWYCH DO DOMU.

Wśród bogatej oferty producent drabin aluminiowych z Małopolski – Alu Master, znajdziesz drabinę przeznaczone zarówno do użytku przemysłowego przecinak do magazynów, drabiny drewniane, ale również domowe drabiny aluminiowe. Drabina konieczna jest wszędzie tam, gdzie niezbędna jest podwyższenie z zachowaniem bezpieczeństwa. Nasze drabiny cechuje wyjątkowa trwałość dzięki zastosowaniu najlepszej jakości materiałów na etapie produkcji. Fakt, że jesteśmy zarówno producentem, jak i dystrybutorem drabin domowych, zapewnia również konkurencyjne ceny. Drabina JHR to aluminiowa drabina wielofunkcyjna, składana do niewielkich rozmiarów, dostępna w różnych konfiguracjach, dzięki czemu, możesz zamówić produkt dostosowany do Twoich potrzeb.

UNIWERSALNA DRABINA DOMOWA JHR | CHARAKTERYSTYKA

Drabina do użytku domowego najczęściej wykonywana jest z materiału, jakim jest aluminium. Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, aluminium to materiał wyjątkowo trwały, przy czym bardzo lekki. Dzięki temu drabina domowa JHR nie sprawia problemów zarówno w przechowywaniu, przenoszeniu, jak i w samym użytkowaniu. Drabiny aluminiowe mają lżejszą konstrukcję niż drabiny drewniane lub stalowe, są przy tym łatwiej szef przechowywaniu i konserwacji. Dzięki temu, że mają bardzo mocno budowę, są odporne na wszelkie warunki zewnętrzne, korozję czy uszkodzenia mechaniczne.

Drabina JHR wyposażona jest między innymi stopki antypoślizgowe, które zapewniają pełne bezpieczeństwo użytkowników, posiada zabezpieczenie przed nieplanowaną rozwarciem, Jest bardzo lekka, ale jednocześnie stabilna przecinak posiada ryflowane szczeble o szerokości 8 cm i szeroką ryflowaną platformę roboczą o wymiarach 25 x 25 cm. Drabina JHR produkowana jest w dwóch wariantach: z maksymalnym udźwigiem do 120 kg lub z maksymalnym udźwigu do 150kg. Tak jak wszystkie nasze drabiny, również JHR produkowana jest zgodnie z normą EN 131-1: 2015 i EN 131-2: 2010 + A2 2017. Dodatkowo drabina JHR wyposażona jest dodatkowy plastikowy hak, umożliwiające zawieszenie narzędzi, wiaderka itp. Oraz wielofunkcyjną półeczkę. Model JHR produkujemy w kilku wariantach, zależności od liczby stopni. Powyżej modeli 5-stopniowych wyposażone są dodatkowo w pas bezpieczeństwa zapewniający stabilność użytkownika.

DRABINA DO DOMU JHR – WYMIARY

Drabina do domu JHR, produkowana jest w kilku wariantach.

Drabina 4 stopniowa:

Wymiary – drabina 4-stopniowa

Wysokość – 1483 mm,

Szerokość – 430 mm,

Wysokość od podłoża do platformy roboczej – 780 mm,

Waga — zaledwie 3,7 kg.

Drabina domowa 5 stopniowa:

Wymiary – drabina 5-stopniowa:

Wysokość – 1713 mm,

Szerokość – 455 mm,

Wysokość od podłoża do platformy roboczej – 995 mm,

Waga – 4,3 kg.

Drabina domowa 6-stopniowa:

Wymiary – drabina 6-stopniowa:

Wysokość – 1943 mm,

Szerokość – 479 mm,

Wysokość od podłoża do platformy roboczej – 1210 mm

Waga – zaledwie 5 kg.

Drabina domowa 8-stopniowa:

Wymiary – drabina 8-stopniowa

Wysokość – 2403 mm,

Szerokość – 528 mm,

Wysokość od podłoża do platformy roboczej – 1640 mm,

Waga – 6,7 kg.

DRABINA DOMOWA JHR | CENA

Cena drabiny domowej JHR, uzależniona jest od jej wymiarów i liczby stopni. Jednak ze względu na fakt, że Alu Master jest zarówno producentem, jak i dystrybutorem drabin aluminiowych, ceny, jakie możemy zaoferować, z pewnością będą cenami konkurencyjnymi. Aby poznać dokładną cenę drabiny JHR, zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych przedstawicieli lub odwiedzenia siedziby naszej firmy. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów hurtowych, jak i indywidualnych.

ALUMINIOWA DRABINA DOMOWA JHR | PODSUMOWANIE

Co przede wszystkim charakteryzuje nasze drabiny domowe?

 • Wyprodukowana z aluminium, dzięki czemu jest lekka i wyjątkowo stabilna
 • Posiada wielofunkcyjną półkę z haczykiem
 • Pas bezpieczeństwa zamontowany od 5 stopniowych modeli
 • Szerokie, ryflowane stopnie
 • Szeroka, ryflowana platforma robocza
 • Antypoślizgowe nóżki
 • Zabezpieczenie przed zwarciem
 • Łatwość przenoszenia i przechowywania
 • Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca
 • Wykonana bardzo estetycznie
 • Produkowana w dwóch wariantach: z maksymalnym udźwigiem do 120 kg lub z maksymalnym udźwigiem do 150 kg
 • Ilość stopni dostosowana do indywidualnych potrzeb
 • Produkowane zgodnie z normą EN 131-1: 2015 i EN 131-2: 2010 + A2 2017
 • Jest to uniwersalna i wielofunkcyjna drabina jednostronna
 • Jest to idealna, wielofunkcyjna drabina aluminiowa do domu