ALUMASTER | PRODUCENT I DYSTRYBUTOR PRZEMYSŁOWYCH- VHR DRABINA TRZYELEMENTOWA

OPIS PRODUKTU – DRABINA VHR TRZYELEMENTOWA

Zastanawiasz się nad zakupem drabiny idealnej do domu, jak również ogrodu? A może poszukujesz odpowiedniej drabiny dla swoich pracowników? Jeśli tak, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Firma AluMaster Drabiny Aluminiowe proponuje drabiny dla każdego. Każda z dostępnych w tym miejscu drabin jest stworzona na bazie aktualnych wymogów bezpieczeństwa, a co najważniejsze produkowane przez naszą markę drabiny są trwałe i wykonane z najlepszych stopów. Pozwoli Ci to więc korzystać z nich przez długi czas.

Tym razem przedstawiamy Drabinę Przemysłową VHR trzyelementową, która ma bogate spektrum zastosowań. Sprawdź, dla kogo jest to idealny model drabiny oraz jakie są jej zalety i postaw na swoje bezpieczeństwo lub bezpieczeństwo swoich pracowników razem z AluMaster Drabiny Aluminiowe.

Drabina Przemysłowa VHR trzyelementowa.

Wiele osób zastanawia się nad zakupem odpowiedniej drabiny, która idealnie spisze się podczas różnych prac. Niektórzy potrzebują ich do swojego domu, inni natomiast wykorzystują te drabiny do swojego sadu, a jeszcze inni używają ich do czyszczenia kominów i do prac wysoko usytuowany. Drabina Przemysłowa aluminiowa VHR trzyelementowa jest więc świetnym rozwiązaniem dla każdego, niezależnie od tego, czy potrzebujesz drabiny prywatnie do swojego domu, czy też do swojej firmy. Jest to jeden z najchętniej wybieranych modeli drabin, gdyż tworzone są w odpowiedni sposób w oparciu o najnowsze technologie, dlatego możesz im zaufać. Tę drabinę przemysłową trzyelementowa możesz wykorzystać w różnoraki sposób. Sprawdź, jakie zastosowania oferuje ten model drabiny.

Drabina aluminiowa trzyelementowa przystawna.

Jednym z możliwych sposobów jest stworzenie z niej drabiny aluminiowej przystawnej. Drabina aluminiowa przystawna tej konstrukcji sprawi, że będziesz mógł bez problemu dostać się do wysoko usytuowanych miejsc. Dzięki temu, że jest to model drabiny przystawnej składanej, możesz ją przewieźć do każdego miejsca w swoim samochodzie. Drabina przystawna składana jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie posiadają samochodu dostawczego, a co najważniejsze jest ona łatwa w przechowywaniu ze względu na swoje małe rozmiary. Taki model drabiny rozsuwanej jest najchętniej wybierany przez wiele osób, ze względu na to, że można ją wykorzystać do każdej pracy. Głównymi zaletami tej drabiny są stalowe zawiasy umożliwiające proste i bezpieczne wysuwanie drabiny, stabilna konstrukcja dzięki zastosowaniu profili o odpowiednich wymiarach oraz szeroki zakres wysokości roboczych. Drabiny teraz są zatem świetnym rozwiązaniem dla każdego.

Drabina aluminiowa trzyelementowa rozkładana.

Jeśli potrzebujesz drabinę w miejsca trudno dostępne, gdzie nie masz możliwości oparcia jej o stabilną powierzchnię, ten model drabiny jest więc dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Drabina rozkładana aluminiowa VHR trzyelementowa spełni Twoje oczekiwania i pomoże Ci dostać się w trudno dostępne miejsca, zwracając uwagę na Twoje bezpieczeństwo. Ze względu na to, że drabina ta posiada pasy zabezpieczające zapobiegające przypadkowemu otwarciu drabiny oraz antypoślizgowe nóżki wpływające na stabilność drabiny, jest ona jednym z najchętniej wybieranych modeli, ze względu na swoje możliwości. To dzięki niej bez problemu obierzesz owoce w swoim sadzie, czy też pomalujesz sufit w swoim salonie. Drabiny te posiadają systemy antypoślizgowe na każdym stopniu, dlatego bez względu na to, w jakich warunkach pracujesz, pozwolą Ci one na bezpieczne wykonywanie swoich obowiązków. Drabina aluminiowa rozkładana trzyelementowa VHR, dzięki swoim zastosowaniom, pomoże Ci więc dotrzeć do trudno dostępnych miejsc bez zbędnych problemów.

Drabina aluminiowa trzyelementowa rozsuwana.

Dzięki swojej możliwości rozsuwania drabina aluminiowa VHR trzyelementowa pozwoli Ci na dotarcie w miejsca usytuowane na zróżnicowanej wysokości. Drabina aluminiowa rozsuwana ma możliwość regulacji wysokości. Dzięki temu bez problemu będziesz mógł dostosować ją do miejsca, w jakie potrzebujesz się dostać. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dostać się do podsufitki dachowej, czy do okna usytuowanego na piętrze, z tą drabiną wejdziesz, gdzie tylko potrzebujesz. Takie drabiny metalowe rozsuwane są bezpieczne w użyciu, a co najważniejsze są one przystosowane do dużego obciążenia. Każdy może zatem skorzystać z takiej drabiny. Cena takiej drabiny aluminiowej rozkładanej jest uzależniona od różnych czynników, jednak tylko w naszej firmie możesz zakupić takie produkty w niskiej cenie. Drabina aluminiowa rozsuwana jest świetnym produktem, który możesz wykorzystać w swojej firmie podczas prac ogólnobudowlanych, jak również w swoim domu przy podstawowych konserwacja lub małych pracach remontowych.

GŁÓWNE MIEJSCA ZASTOSOWANIA DRABINY TRZYELEMENTOWEJ VHR.

Najczęściej drabiny te wykorzystywane są do prac wysokościowych, w miejscach, gdzie niema możliwości montażu rusztowania, a praca, którą mamy wykonać znajduje się na sporej wysokości. Jest to więc drabina, która umożliwi Ci dostanie się na duże wysokości, w trudno dostępnych miejscach. Często wykorzystywane są one przez sadowników oraz firmy budowlane, jednak są pomocne i przydatne także w każdym, domu dzięki czemu wiele osób samodzielnie będzie mogło wykonać podstawowe prace w swoim domu. Drabiny te tworzone są na bazie aktualnych wymagań. Spełniają normy bezpieczeństwa, dzięki czemu nie musisz się martwić o to, czy są one bezpieczne. Cena takiej drabiny aluminiowej uzależniona jest od tego, z jakich jest wykonana materiałów, ale również od tego, w jakim miejscu ją kupujesz. Wybierając nasze drabiny AluMaster, możesz być pewny, że każda z zamówionych drabin spełni Twoje oczekiwania, a w naszej ofercie posiadamy mnóstwo modeli drabin idealnych do domu, jak również do prac związanych z konserwacją oraz prac budowlanych.

JAKIE ZALETY POSIADA DRABINA TRZYELEMENTOWA ALUMINIOWA VHR?

Jedną z głównych zalet są stalowe zawiasy, jakie montowane są w każdej drabinie tego modelu. Umożliwiają one proste i bezpieczne wysunięcie drabiny. Kolejnym elementem, na który warto zwrócić uwagę, jest stabilna konstrukcja związana z odpowiednim wyprofilowaniem każdego elementu drabiny. Dzięki możliwości rozkładania i rozsuwania drabina ta posiada szeroki zakres wysokości roboczych. Pozwoli Ci w ten sposób dotrzeć w trudno dostępne miejsca. Kolejnym ważnym czynnikiem, na który warto zwrócić uwagę, jest możliwość rozłożenia drabiny w różnych kombinacjach. Może stworzyć z niej drabinę przestawną, rozkładaną, jak również rozsuwaną. Stopnie w takiej drabinie są zabezpieczone materiałem antypoślizgowym, a cała konstrukcja posiada pasy zabezpieczające, które zapobiegają niechcianemu otwarciu się drabinę podczas pracy. Dzięki temu, iż jest kompaktowa, jest ona łatwa w transporcie, będziesz mógł ją więc przewieźć w każdym pojeździe. Na sam koniec warto zwrócić uwagę również na antypoślizgowe nóżki, które sprawiają, że całość konstrukcji stabilna.

Te wszystkie czynniki wpływają na renomę tego modelu drabiny, przez co jest ona jedną z najchętniej wybieranych na rynku.

FIRMA DRABINY ALUMASTER TO JEDEN Z NAJCHĘTNIEJ WYBIERANYCH DYSTRYBUTORÓW ORAZ PRODUCENTÓW DRABIN ALUMINIOWYCH.

Nasza firma AluMaster już od 2006 roku zajmuje się produkcją wysokiej jakości drabin aluminiowych, drewnianych, przemysłowych oraz domowych. To właśnie w naszej firmie znajdziesz drabiny idealne dla siebie i swoich pracowników. W ofercie posiadamy drabiny wielostopniowe, które posiadają różnorakie zastosowanie. Każda z dostępnych modeli drabin jest stworzona na bazie aktualnych norm bezpieczeństwa. Jesteśmy jedną z najchętniej wybieranych producentów na terenie całej Małopolski. W naszej bogatej ofercie znajdziesz produkty, które spełniają Twoje oczekiwania, a co najważniejsze zadbają o Twoje bezpieczeństwo. Jeżeli zależy Ci na znalezieniu odpowiedniej drabiny, którą stosować będziesz mógł do różnych prac postaw na aluminiową Drabinę Przemysłową Trzyelementowa VHR. Z tym modelem żadna praca nie będzie dla Ciebie wyzwaniem.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego, a także do siedziby naszej firmy, która znajduje się pod Nowym Sączem w miejscowości Kamionka Mała.

Drabina VHR trzyelementowa, to:

  • stalowe zawiasy umożliwiające proste i bezpieczne wysunięcie drabiny
  • stabilna konstrukcja dzięki zastosowaniu profili o odpowiednich wymiarach
  • szeroki zakres wysokość roboczych
  • wiele kombinacji rozstawu jako: drabina przystawna, rozkładana lub rozsuwana
  • ryflowane stopnie antypoślizgowe
  • pasy zabezpieczające (stalowe pręty blokujące) zapobiegają przypadkowemu otwarciu drabiny
  • system samoblokujący pozwala uniknąć otwarcia drabiny podczas transportu
  • antypoślizgowe nóżki zabezpieczające stabilność drabiny
  • zastosowanie do prac w pomieszczeniach i na zewnątrz