DRABINA PRZEMYSŁOWA P225L

Szukasz mini rusztowania do drobnych prac remontowych? A może posiadasz działalność, która związana jest z branżą budowlaną? Okazuje się, że do wielu drobnych prac remontowych niepotrzebny jest specjalistyczny, wielometrażowy sprzęt, jaki niejednokrotnie miałeś na pewno okazję zobaczyć podczas budowy obiektów od podstaw. Kiedy do wykonania są niewielkie prace, na niskich wysokościach, drabina przemysłowa P225L będzie idealnym rozwiązaniem. To mini rusztowanie posiada platformę roboczą, która umieszczona jest na wysokości 89,4 cm. Idealnie spiszę się więc w pracach na niskich wysokościach. Jest bezpieczna i stabilna, a to dzięki zastosowanym w niej zabezpieczeniom. Jest ona jedną z najchętniej wybieranych na rynku. Poznaj zalety i cenę drabiny przemysłowej P225L.

Zacznijmy jednak od tego, że nasza firma AluMaster oferuje bogaty wybór drabin przemysłowych, które znajdziesz TUTAJ, dlatego jeśli zależy Ci na jakimś specjalnym modelu drabiny, możesz zapoznać się z naszą bogatą ofertą. Na rynku działamy od wielu lat, dostarczając naszym klientom wiele świetnych drabin, takich jak drabiny domowe, drabiny drewniane i drabiny przemysłowe. Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości drabin aluminiowych, które są zgodne z wszelkimi obowiązującymi normami. Jeśli zależy Ci więc na produktach wysokiej jakości, postaw na AluMaster.

CZYM CHARAKTERYZUJE SIĘ DRABINA PRZEMYSŁOWA P225L?

  • Ta drabina budowlana podsiada wiele właściwości, które umożliwiają bezpieczne prace budowlane i nie tylko. Jakie więc ma zalety?
  • Dzięki wytrzymałej konstrukcji ze stali spawanej staje się stabilnym stalowym mini rusztowaniem, co pozwala na wykorzystanie w wielu przestrzeniach roboczych.
  • Drabina przemysłowa P225L jest malowana proszkowo, co wpływa na jej wytrzymałość. Jej konstrukcja pozwala na łatwy transport i konserwację. Nie sprawia dodatkowo problemów podczas montażu.
  • Posiada 2 stabilizatory wykończone stopami antypoślizgowymi, co pozwala na bezpieczną pracę na wysokości. Mini rusztowanie nie przesuwa się oraz nie kołysze, a osoba korzystająca z niego może czuć się bezpiecznie.
  • Platforma posiada wymiary 1000 mm x 587 mm, co pozwala uzyskać wygodną pozycję pracy. Dodatkowo dzięki dość dużym rozmiarom posiada optymalną przestrzeń roboczą.
  • Dzięki rolkom, w jakie jest wyposażony wózek, platforma jest łatwa w przesuwaniu, na kolejny obszar pracy.
  • Do jej montażu i przesuwania niepotrzebna jest druga osoba jak w przypadku klasycznego rusztowania.
  • Kolejną zaletą tej platformy jest jej udźwig. Ta drabina budowlana posiada maksymalny udźwig do 150 kg, dlatego każdy bezpiecznie będzie mógł z niej korzystać dodatkowo posiadając ze sobą niezbędne narzędzia.
  • Drabina przemysłowa P225L jest zgodna z najnowszymi normami EN 131-1:2015 i EN 131-2: 2010 + A2 2017.

DO JAKICH PRAC MOŻESZ WYKORZYSTAĆ DRABINĘ PRZEMYSŁOWĄ P225L?

Głownie można wykorzystać ją do drobnych prac budowlanych. Dzięki temu, że wózek posiada specjalną platformę umieszczoną na wysokości 894 mm, wózek umożliwi prace przy ogrodzeniach, montażu, tynkowaniu, oraz przy wielu pracach ogólnobudowlanych. Spotkać ją można w wielu dziedzinach budownictwa, a to ze względu na jej lekkość, łatwość transportu, a także cenę. Jest wystarczająca do wykonania większości prac, dlatego jest jedną z najchętniej wybieranych.

Ta drabina przemysłowa jest również używana jako platforma magazynowa. Dzięki temu, że platforma ta posiada wózek, można ją łatwo przemieszczać z miejsca na miejsce w magazynie. Jej metraż pozwala przesuwać ją bez większych problemów, a także umożliwia stabilne poszukiwanie produktów umieszczonych w wyższych partiach magazynu. Dodatkowo spełnia ona niezbędne normy i ma potrzebne zabezpieczenia, aby pracownik był bezpieczny na miejscu pracy.

Takie mini rusztowanie przyda się również w każdym gospodarstwie domowym. Niejednokrotnie zdarza się, że trzeba naprawić drobne usterki znajdujące się na pewnych wysokościach. Taka drabina umożliwi Ci bezpiecznie uporać się z problemem niezależnie od tego, czy znajduje się on na zewnątrz, czy wewnątrz budynku. Idealnie spełni swoje zadanie, ponieważ jest mała i łatwo będzie ją wnieść do pomieszczeń. Często jest wykorzystywana w montażu oświetlenia, rolet, karniszy, dlatego nie może zabraknąć jej w Twoim garażu.

Platformy takie są również często wykorzystywane na halach przemysłowych. Pozwalają one kontrolować prace maszyn w bezpiecznej odległości na niewielkich wysokościach.

Oczywiście dzięki temu, że jest to mini rusztowanie, można również wspomóc się nim w pracach ogrodowych. Bezpieczna platforma i stabilna konstrukcja pomoże Ci dostać się do wyższych partii drzew.

Drabina ta idealnie spisze się w każdym gospodarstwie domowym, jak również firmie. Jest łatwa w montażu i transporcie. Dlatego można ja spotkać bardzo często przy pracach budowlanych.

Jakie posiada parametry?

Platforma drabiny umieszczona jest na wysokości 894 mm, dzięki czemu pozwala dosięgnąć do wysokości około 2894 mm. Dzięki niej wykonasz więc wszystkie prace wewnątrz budynku. Dodatkowo posiada zabezpieczenia z przodu i z tył na wysokości 1810 mm, które pozwalają na bezpieczne poruszanie się podczas prac na wysokości. Zabezpieczenia te nie pozwolą pracownikowi spać z platformy. Szerokość platformy to 587 mm, natomiast stopy platformy są rozmieszczone stabilnie i ich rozstaw wynosi 1470 mm. Zakres roboczy platformy wynosi więc 1000 mm x 587 mm, co pozwala na swobodną pracę każdego użytkownika.

Cena drabiny przemysłowej P225L.

Drabina ta jest dostępna tylko w jednym wariancie, dlatego cena drabiny przemysłowej P225L wynosi 505,54 zł netto! Jest to optymalny wariant do każdego domu, jak również firmy. Dzięki niewygórowanej cenie każdy może sobie na nią pozwolić. Będzie ona bezpieczną alternatywą dla innych drabin przemysłowych, które znajdziesz TUTAJ. Dodatkowo dzięki wysokiej jakości materiałów, z jakich została wykonana, będziesz mógł dbać o nią w odpowiedni sposób, poddając ją sezonowym konserwacjom, a dodatkowo służyć będzie ona przez wiele lat.

SZUKAJĄC RUSZTOWANIA ZE STALI SPAWANEJ POSTAW NA DRABINĘ PRZEMYSŁOWĄ P225L!

Jesteśmy producentem i dystrybutorem drabin przemysłowych, drabin domowych i drabin drewnianych na terenie całej Małopolski. Szukając więc wysokiej jakości rusztowania w Krakowie lub Nowym Sączu warto zainteresować się naszą ofertą, ponieważ naszym klientom proponujemy same sprawdzone produkty wysokiej jakości. W ofercie posiadamy wiele modeli drabin z możliwością wykorzystania w każdej dziedzinie. Każda z dostępnych u nas drabin jest zgodna z najnowszymi normami. Posiadają one niezbędne atesty oraz są bezpieczne podczas prac budowlanych, domowych, ogrodowych czy magazynowych. Oferujemy drabiny w konkurencyjnych cenach na rynku, dlatego jeśli chcesz zadbać o bezpieczeństwo swoje lub swoich pracowników postaw na sprawdzone drabiny AluMaster.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do siedziby naszej firmy w Kamionce Małej.

OPIS PRODUKTU

● Stalowe mini-rusztowania
● Konstrukcja ze stali spawanej
● Malowane proszkowo
● Stabilność mini-rusztowania gwarantują 2 stabilizatory ze stopami antypoślizgowymi
● Wymiary platformy 100 x 587 mm zapewniają wygodną pracę na mini-rusztowaniu
● Platformy są wyposażone w rolki standardowo i mogą być łatwo przemieszczane z miejsca na miejsce

Maksymalny udźwig platformy 150 kg

EN 131-1: 2015

EN 131-2: 2010 + A2 2017