DRABINA PRZEMYSŁOWA - DRABINA VHR Z LINKĄ

Alumaster jest największym producentem drabin aluminiowych w całej Małopolsce. Dostarcza mnóstwo produktów, które są zgodne z aktualnymi normami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, a nasi pracownicy tworzą drabiny, które będą służyły każdemu przy wielu pracach. Dostępne są one w konkurencyjnych cenach i w wielu wariantach. Już od ponad 15 lat tworzymy projekty drabin idealnych do domu, do firmy, a także idealnie pod branże przemysłowe.

Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą, a tym razem proponujemy drabinę VHR z linką, która może okazać się świetnym rozwiązaniem dla monterów, elektryków, czy osób z branży telekomunikacyjnej.

CHARAKTERYSTYKA DRABINY VHR Z LINKĄ.

Drabina aluminiowa VHR z linką to drabina, która dostępna jest w wielu wariantach wysokości. Dzięki temu, że posiada stabilną stopę zakończoną antypoślizgowymi nóżkami, drabina ta jest bezpieczna i stabilna. Jest ona najchętniej wybierana, ponieważ ma możliwość pracy na różnych wysokościach. Wyposażona jest w specjalny mechanizm przedłużania drabiny za pomocą liny. Dzięki różnorodnej regulacji wysokości szczebla w pionie drabina ta umożliwia pracę na różnych wysokościach od 3 m nawet do 10 m nad ziemią. Lina, która zamontowana jest w tej drabinie, posiada wysoką wytrzymałość i pozwoli Ci rozłożyć ten model na wybraną przez ciebie wysokość. Ważnym walorem jest również koło dzięki któremu umożliwiony jest ruch przedłużonej części na ścianie.

Te i wiele innych zalet tej drabiny sprawia, że jest ona wygodna w obsłudze. Z jej rozłożeniem poradzisz sobie sam, bez konieczności pomocy osób trzecich. System samoblokujący pozwala uniknąć otarcia drabiny podczas transportu. Dzięki temu, że drabina ta jest kompaktowa, jest najchętniej wybierana przez pracowników różnych branż. Ten model wybierany jest przez każdą cenioną firmę zajmującą się pracami na wysokościach, jak również osoby prywatne, którym zależy na wysokiej jakości zakupionego produktu.

DO JAKICH PRAC MOŻNA WYKORZYSTAĆ DRABINĘ ALUMINIOWĄ ROZSUWANĄ Z LINKĄ TYPU VHR?

Drabina aluminiowa VHR z linką ma wiele zastosowań, jednak najczęściej wybierana jest przez osoby zajmujące się montażem i pracami na wysokościach. Spotkać można ją w branży energetycznej, gdzie pracownicy wykorzystują ją do wielu prac na słupach energetycznych, a także przy wielu pracach konserwacyjnych sieci energetycznej. Wybierana jest ona również najczęściej przez pracowników telekomunikacji, ponieważ dzięki jej łatwej obsłudze pracownik będzie mógł sam zająć się montażem lub naprawą linii telekomunikacyjnej. Decydują się na nią również monterzy telewizji satelitarnej oraz pracownicy obsługi paneli fotowoltaicznych na dachu. Oczywiście, nie jest to jedyne zastosowanie tej drabiny, ponieważ pomimo tego, że ma ona spore wymiary, idealnie nadaje się do różnych prac remontowych w domu. Dzięki regulacji wysokości, ta aluminiowa drabina rozsuwana może również spisać się podczas prac, takich jak lakierowanie podbitki dachu, czy też montaż siatki w oknach. Firmy zajmujące się pokryciami dachowymi także korzystają z niej w swojej branży, ponieważ wymieniając dach, ułatwi wyjście na jego powierzchnię bez konieczności rozkładania rusztowania. Jak więc widać drabina ta idealnie spiszę się do wszystkich prac na wysokości. Postaw więc na sprawdzony projekt i wybierz tę metalową drabinę rozsuwaną, która dostępna jest teraz w konkurencyjnej cenie.

JAKIE WARIANTY DRABINY ALUMINIOWEJ VHR Z LINKĄ DOSTĘPNE SĄ W NASZEJ OFERCIE?

W naszej bogatej ofercie dostępnych jest 6 wariantów drabiny aluminiowej rozsuwanej VHR z linką.

Drabina VHR 2 x 13 – Ten model drabiny po złożeniu posiada 3467 mm wysokości, natomiast maksymalna wysokość robocza to 6912 mm. Drabina ta waży 15,7 kg.

Drabina VHR 2 x 15 – Ten model drabiny po złożeniu posiada 3991 mm, natomiast maksymalna wysokość robocza to 7854 mm. Drabina ta waży 20,7 kg.

Drabina VHR 2 x 17 – Ten model drabiny po złożeniu posiada 4501 mm, natomiast maksymalna wysokość robocza to 8894 mm. Drabina ta waży 22,9 kg.

Drabina VHR 2 x 19 – Ten model drabiny po złożeniu posiada 5031 mm, natomiast maksymalna wysokość robocza to 9934 mm. Drabina ta waży 26,8 kg.

Drabina VHR 2 x 21 – Ten model drabiny po złożeniu posiada 5547 mm, natomiast maksymalna wysokość robocza to 10 454 mm. Drabina to waży 30 kg.

Drabina VHR 2 x 22 – Ten model drabiny po złożeniu posiada 5807 mm, natomiast maksymalna wysokość robocza to 10 714 mm. Drabina to waży 31,4 kg.

JAKA JEST CENA DRABINY ALUMINIOWEJ ROZSUWANEJ VHR Z LINKĄ?

Cena tego rodzaju drabiny uzależniona jest od jej wymiarów i wagi. Należy jednak pamiętać, że nasza firma Alumaster proponuje konkurencyjne ceny i najwyższą jakość produktów.

Ile kosztuje drabina rozsuwana aluminiowa VHR z linką?

Drabina aluminiowa VHR 2×13 – cena 901,98 zł netto.

Drabina aluminiowa VHR 2×15 – cena 1100,85 zł netto.

Drabina aluminiowa VHR 2×17 – cena 1212,94 zł netto.

Drabina aluminiowa VHR 2×19 – cena 1395,33 zł netto.

Drabina aluminiowa VHR 2×21 – cena 1529,76 zł netto.

Drabina aluminiowa VHR 2×22 – cena 1603,71 zł netto.

PODSUMOWANIE – DRABINA ALUMINIOWA ROZSUWANA VHR Z LINKĄ!

Drabina ta dzięki antypoślizgowej stopie jest stabilna. Takie rozwiązanie sprawi, że nie będziesz musiał martwić się o bezpieczeństwo swoich pracowników podczas pracy na wysokościach.

Warto również zauważyć, że cena tej drabiny nie jest wygórowana i za drabinę aluminiową 3 m zapłacisz jedynie 900 zł.

Dzięki temu, że posiada ona linę, jest łatwa w obsłudze i poradzisz sobie z nią sam podczas pracy. Lina ta ułatwia rozsuwanie drabiny na potrzebną wysokość, abyś mógł wykonać pracę zgodną z Twoim fachem.

Ta drabina metalowa rozsuwana jest zgodna z normami bezpieczeństwa, takimi jak EN 131-1: 2015 i EN 131-2: 2010 + A2 2017.

Specjalnie wyważone koło zapewni Ci łatwy ruch części, która ulega wydłużeniu na ścianie. W innym przypadku nie miałbyś możliwości rozłożenia tej drabiny na potrzebną wysokość.

Drabinę tę można postawić pod kątem 65 – 75 stopni, co pozwala na wykonywanie pracy na wysokości nawet 10 metrów.

Można ją wykorzystać w różnych pracach na wysokości, takich jak prace montażowe czy prace konserwacyjne.

Posiada system antyblokujący, dzięki czemu drabina nie złoży się podczas pracy.

Te i wiele innych zalet wpływa na to, że drabina ta jest najczęściej wybierana przez firmy zajmujące się pracami na wysokościach. Jest łatwa w obsłudze i posiada konkurencyjną cenę. Jej trwałość pozwoli Ci wykonywać prace na wysokościach przez wiele lat. Dodatkowo jest łatwa w konserwacji i w transporcie.

Nasza firma Alumaster z siedzibą w Kamionce Małej już od ponad 15 lat zajmuje się produkcją drabin aluminiowych, drewnianych, jak również przemysłowych dla każdego. Niezależnie czy potrzebujesz drabinę do domu, czy też do swojej firmy, znajdziesz tutaj ciekawe rozwiązania, które ułatwią Ci wykonanie wielu prac.

Swoją ofertę kierujemy do wszystkich osób, które chcą wyposażyć swój dom lub biuro w odpowiednią drabinę, dzięki której będzie można wykonać drobne prace na wysokości. Jeżeli jesteś zainteresowany danym produktem skontaktuj się z nami w celu uzyskania większej ilości informacji.